Loading ...
close
logo

پاک کردن رنگ مو

پاک کردن رنگ مو

 

چگونه رنگ مو را پاک کنیم

آیا موهایتان را رنگ کرده اید ولی به آن رنگ مویی که مد نظرتان بود نرسیدید؟ خوشبختانه روش هایی برای پاک کردن و از بین بردن رنگ مو از موهای شما وجود دارد که می توانید آنها را امتحان کنید. اگر بعد از انجام یکی از این کارها نتیجۀ مطلوب را نگرفتید، می توانید چندین روش را با هم امتحان کرده یا یک روش را چندین بار تکرار کنید. به خاطر داشته باشید که این روش ها اگر بلافاصله بعد از رنگ کردن مو انجام شوند، بهترین نتیجه را به شما می دهند. همچنین روی رنگ های نیمه دائمی بیشترین تأثیر را دارند.

 

شاید برای شما مفید باشد: رشد مجدد موی سر 

پاک کردن رنگ مو با شامپوی ضد شوره 

شامپوی ضد شوره نسبت به شامپوهای معمولی کمی قوی تر هستند. افرادی که روی سرشان شوره دارند، چربی پوست زیادی داشته که همین باعث پوسته شدن کف سرشان می شود. بنابراین نیاز به یک فرمول قوی تر برای شامپو دارند.

 

پاک کردن رنگ مو با جوش شیرین

جوش شیرین یک پاک کنندۀ طبیعی است. حتماً تا بحال برای شما پیش آمده که از آن برای پاک کردن لکه ها استفاده کرده باشید. جوش شیرین به شما کمک می کند بدون اینکه موهایتان را دکلره کنید، رنگ را از روی آنها کم رنگ و نهایتاً پاک کنید. مخلوط کردن این پودر پاک کننده با شامپوی ضد شوره که دارای ترکیبات مؤثر برای از بین بردن رنگ مو است، یک ترکیب پاک کنندۀ موی قوی را بوجود می آورد.

دقت کنید که جوش شیرین باشد نه بیکینگ پودر. بسته بندی این دو خیلی شبیه به هم است ولی بیکینگ پودر برای اینکار نتیجه ای ندارد. جوش شیرین یک عامل طبیعی برای از بین بردن رنگ است (هرچند خیلی قوی نیست).

نکته: اگر جوش شیرین در دسترس شما نیست، شامپوی ضو شوره را به تنهایی استفاده کنید. صرفاً شستن مداوم موهایتان موجب کم رنگ شدن و از بین رفتن رنگ مو می شود، بخصوص اگر رنگ موی نیمه دائمی استفاده کرده باشید.

شایدبرای شمامفید باشد:نکات رنگ کردن مو 

شامپو و جوش شیرین را به نسبت های مساوی با یکدیگر مخلوط کنید.

می توانید در یک ظرف جدا آنها را باهم ترکیب کرده و یا شامپو و جوش شیرین را به نسبت مساوی کف دست ها بریزید. نیازی نیست خیلی سختگیری کنید!

موها را با آن ماساژ داده و بگذارید برای چند دقیقه روی موها بماند و سپس آبکشی کنید.

 

شاید برای شما مفید باشد : علل وز شدن موی سر  

نکات مهم شستن مو

 

قبل از استفاده از شامپو موها را کاملاً خیس کنید.

زیر دوش بروید و برای چند دقیقه موها را زیر آب نگهدارید. برای استفاده از شامپوی معمولی نیز همین کار را انجام دهید.

 

شامپو را بطور یکنواخت به تمام موهای خود بزنید.

با دو دست خود تمام موها را از ریشه تا ساقۀ آنها را با شامپو ماساژ دهید.

 

اجازه دهید ترکیب شامپو و جوش شیرین کاملاً جذب موها شود.

این ترکیب برای نفوذ به تارهای مو و از بین بردن و پاک کردن رنگ به زمان بیشتری نیاز دارد. بعد از ماساژ موها و کف کردن شامپو بدون اینکه به موها دست بزنید یا به آنها آب بزنید، بگذارید به مدت 5 الی 7 دقیقه به همان حالت بماند.

 

شاید برای شما مفید باشد : ماندگاری رنگ مو 

 

 

ثبت نظر

 

سفارشات اختصاصی شما

سفارش

 

  ما را دنبال کنید      

 

مشاوره آنلاین

توصیه ها و پیشنهادهای آرایشی

  

 

 

 

 

   فروشگاه اینترنتی رژفام با عرضه بهترین محصولات از برترین برندهای دنیا، امکان خرید آنلاین مجموعه کاملی از محصولات آرایشی اورجینال را با تضمین کیفیت و اصالت کالا را فراهم نموده است . خرید مطمئن و راحت را با رژفام تجربه کنید.

 

تضمین اصالت همه کالاها

فرصت 7 روزه بازگشت  کالا

پشتیبانی

09125003821

ارسال سریع محصولات

 

   

 

 

مشاوره آنلاین

توصیه های آرایشی

 

 

 

  ما را دنبال کنید      

 

 

سفارشات اختصاصی شما

سفارش

  

 

فروشگاه اینترنتی رژفام با عرضه بهترین محصولات از برترین برندهای دنیا، امکان خرید آنلاین مجموعه کاملی از محصولات آرایشی اورجینال را با تضمین کیفیت و اصالت کالا را فراهم نموده است . خرید مطمئن و راحت را با رژفام تجربه کنید

تضمین اصالت همه کالاها

فرصت 7 روزه بازگشت  کالا

پشتیبانی

09125003821

ارسال سریع محصولات

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد