در حال نمایش 2 نتیجه

پرایمر چیست؟

پرایمر یکی از ابزار زیرسازی آرایش است که قبل از کرم پودر استفاده میشود و باعث یکدست و صاف شدن پوست میشود تا آرایش به بهترین شکل ممکن برروی صورت بشیند. پرایمرها میتوانند چربی های اضافه پوست را بگیرند و اجازه میدهد تا منافذ پوست زیر آرایش خفه نشوند و بتوانند تنفس کنند. همچنین پرایمرها به ماندگاری آرایش و پخش نشدن آن در طولانی مدت کمک بسیاری میکند.

انواع پرایمر

از آنجایی که تمامی قیمت های صورت برای داشتن بهترین آرایش نیاز به زیرسازی دارند پرایمرها برای قیمت های مختلف صورت مانند لب و چشم نیز تولید میشوند که برای آرایش های حرفه ای از آن ها استفاده میشود. پرایمر ها را بر اساس رنگ میتوان به دو دسته رنگی و بی رنگ تقسیم کرد. همچنین براساس ترکیبات متنوع، پرایمرها میتوانند خاصیت های مختلفی مانند آبرسان، ضد چروک، مات کننده و … داشته باشند.

پرایمر پوست چرب

پرایمرهای مخصوص پوست چرب فاقد چربی هستند و با فرمولاسیون های خاص خود باعث عدم تجمع چربی در قسمت های مختلف صورت میشوند و از برق زدن صورت جلوگیری میکنند.

پرایمر پوست خشک

پرایمر های مخصوص پوست خشک روغنی و حاوی آبرسان و مرطوب کننده پوست هستند که از خشکی و پوسته پوسته شدن پوست جلوگیری میکنند و جلوه ای براق دارند.

پرایمر پوست حساس

پرایمرهای مخصوص پوست های حساس معمولا دارای سیلیکون هستند تا علاوه بر افزایش نرمی و صافی پوست از ایجاد حساسیت و التهاب پوست جلوگیری کنند و منافد پوست را ببندند. پوست های حساس بهتر است هنگام خرید پرایمر ترکیبات آن را مطالعه کنند و سعی کنند از پرایمرهای گیاهی استفاده کنند.

قیمت پرایمر صورت

قیمت پرایمر صورت مانند هرمحصول دیگری براساس ترکیبات، حجم و برند تولید کننده میتواند کاملا متفاوت باشد. بهتر است برای خرید بهترین پرایمر از برندهای مطمئن و شناخته شده خرید کنید و از اصل بودن و تاریخ داشتن کالا مطمئن شوید.