نمایش 1–14 از 16 نتیجه

معرفی لوازم آرایشی چشم

چشم ها دریچه روح هستند و به همین دلیل آرایش چشم تاثیر بسیار زیادی در جذابیت صورت دارد و به بخش مهمی از صنایع آرایشی تبدیل شده است. فرم های متنوع آرایش چشم از آرایش روزمره چشم تا آرایش های چشم سنگین مانند عربی همه خانمها را سرگرم خود کرده است. محصولات آرایشی چشم شامل ریمل، سایه چشم، خط چشم و لنز میباشد.

ریمل

رژ لب در مدل های مختلفی مانند جامد، نیمه جامد و مایع وجود دارد و حذف کردن آن از آرایش تقریبا غیر ممکن است. رژلب ها در رنگ ها، مدل ها و رایحه های مختلف و حتی در مدل های 24 و 48 ساعته وجود دارد که ماندگاری بسیار زیادی دارند.

سایه چشم

مداد لب معمولا قبل از اعمال رژلب استفاده میشود و خطوط و مرز لب ها را مشخص میکند.

خط چشم

بالم لب یکی از محصولات مراقبتی برای آرایش لب است که بهتر است قبل از اعمال هر آرایشی بر روی لب از آن استفاده کنید تا لب هایی نرم و مرطوب داشته باشید و رژ لب بهتری روی لب ها بنشیند.

سرمه

برق لب ها مدل های متفاوتی مانند بی رنگ، رنگ دار و فلفلی که باعث افزایش حجم لب میشود موجود است و به لب ها ظاهری درخشان و براق هدیه میدهد.

بهترین برندهای لوازم آرایش چشم

تقریبا تمامی برندهای آرایشی لوازم آرایشی مورد نیاز برای آرایش چشم را تولید و به فروش میرسانند اما در این بین چند شرکت آرایشی هستند که در خرید لوازم آرایشی چشم حرف اول را میزندد و میتوانید با خیال راحت از محصولاتشان استفاده کنید.

برند آلمانی گابرینی که انواع محصولات آرایش چشم با قیمت بسیار مناسب را تولید میکند.
برند آلمانی اسنس، که حتما ریمل های این برند را حداقل یکبار استفاده کردید.
برند فرانسوی و فوق العاده محبوب اورآل
برند فرانسوی ایوروشه که تفاوت قیمتی بسیار بالایی نسبت به دیگر برند ها دارد اما به همان اندازه تفاوت کفیفت بسیار بالایی دارد.
برند سوئدی ایزادورا که حاوی تاییدیه وزارت مواد غذایی و دارویی آمریکا (FDA) است.

راهنمای خرید لوازم آرایش چشم

چند نکته مهم در هنگام خرید محصولات و لوازم آرایشی چشم: