در حال نمایش 5 نتیجه

فیکساتور آرایشی چیست؟

یکی از مهم ترین نکات برای ارزش یابی یک آرایش حرفه ای و زیبا ماندگاری آن است. هرچقدر هم آرایش زیبا و جذاب باشد بدون ماندگاری زود از بین میرود و جلوه خود را از دست میدهد. ریزش و بهم ریختن آرایش همیشه یکی از بزرگترین دغدغه های هر خانمی است. فیکساتور آرایشی محصولی برای افزایش ماندگاری و ثابت نگه داشتن آرایش است که طرفداران زیادی دارد. فیکساتور ها در پایان آرایش استفاده میشوند و با فرمولاسیونی که دارند باعث ثابت نگه داشتن آرایش میشوند.

انواع فیکساتور آرایشی

فیکساتورها در دو نوع اسپری و پودر تولید میشوند که شکل اسپری آن طرفداران بیشتر و همچنین استفاده آسان تری دارند. همچنین فیکساتورهای آرایشی با خاصیت ها و عصاره های مختلفی ساخته میشوند و بعضی از آن ها حاوی خواصی مانند ضد پیری، آبرسانی و ضد جوش هستند.

پودر فیکساتور

فیکساتور های پودری بر پایه پودر هستند و چربی پوست را کنترل میکنند زیرا چربی از از عوامل خراب شدن و ریزش آرایش است. فیکساتور پودری استفاده حرفه ای تری نسبت به اسپری فیکساتور دارد و توسط آرایش گران حرفه ای مورد استفاده قرار میگیرد.

اسپری فیکس کننده آرایش

اسپری فیکس کننده آرایش استفاده بسیار راحت و آسانی دارد و اگر در آرایش مبتدی باشید هم نیتوانید بدون دردسر از آن استفاده کنید. نحوه استفاده اسپری فیکس به این صورت است که در پایان آرایش، ابتدا اسپری را تکان میدهید و سپس در فاصله 20 سانتی از صورت اسپری میکنید. اسپری های فیکساتور معمولا دارای دهانه ای با زاویه باز هستند که میتوانید به راحتی برروی کل صورت اسپری کنید.

قیمت فیکساتور

قسمت فیکساتورهای آرایشی با تواجه به دوام، برند و حجم کاملا متغیر است. فیکساتور هایی که ماندگاری بسیار زیادی مانند 24 ساعته دارند قیمت بیشتری دارند که طبیعتا کیفیت بالاتری نیز دارند. توصیه میشود برای حفظ سلامت پوست به سراغ فیکساتور های ارزان و فیک نروید زیرا میتوانند آسیب های جبران ناپذیری به پوست وارد کنند.

بهترین برند فیکساتور

برند تایلامی یکی از تولید کننده های مطمئن اسپری های فیکس آرایشی با کیفیت است که در عصاره های مختلف تولید میشود.
برند شیگلم که احتمالا با آن آشنایی دارید نیز اسپری های فیکساتور بسیار جذابی را با قیمت مناسب تولید میکند که کیفیت فوق العاده ای دارند.

بهترین اسپری فیکس کننده آرایش

بهترین اسپری های فیکس کننده آرایش، فیکساتوری متناسب با نوع پوست خودتان است که میتواند بهترین تاثیرگذاری را داشته باشد. همچنین از تاریخ داشتن و اصل بودن فیکساتور مطمئن شوید و سپس خرید کنید.