در حال نمایش 3 نتیجه

تینت لب چیست؟

تینت لب یکی از محصولات آرایش لب است که امروزه بسیار ترند شده و به دلیل مزایای بسیاری که دارد توجه بسیاری از بانوان را به خود جلب کرده است. تینت های لب محصولاتی مانند رژلب هستند اما فاقد مواد شیمیایی و سرب، بافت سبک تر و ماندگاری بسیار بالاتر. تینت های لب رنگ های متنوعی دارند که بسیار طبیعی و نچرال هستند و به همین دلیل با ترند شدن آرایش های نود و طبیعی تینت لب مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است.

انواع تینت لب

تینت لب ها را میتوان به دو دسته براق و غیر براق تقسیم کرد. تینت لب های براق، شاین زیبایی به لب میدهند و تینت لب های ساده حالت طبیعی بیشتری دارند. تینت لب های مات قابل استفاده برای رژگونه و حتی سایه چشم هستند اما به دلیل قدرت جذب بالا باید به سرعت پخش شود.

تفاوت تینت لب و رژلب

تینت لب قدرت جذب بسیار بالایی دارد و به همین دلیل به سرعت جذب لب میشود و باعث میشود تا رنگ لب ها بسیار طبیعی بنظر برسد و به هیچ وجه پخش نمیشود و ردی از خود باقی نمیگذارد. تینت های لب بافت مایع و رقیق تری نسبت به رژلب دارد و همچنین به دلیل نداشتن هیچگونه مواد شیمیایی و داشتن مواد مغذی و آبرسان لب میتواند به نرمی لب نیز کمک کند.

خرید تینت لب

برای خرید تینت لب قبل از هرچیزی از اصل بودن و تاریخ داشتن کالا اطمینان حاصل کنید. میتوانید با جستجوی شماره بارکد یا بچ نامبر کالا در اینترنت از اصل بودن و تاریخ داشتن آن مطلع شوید. سعی کنید تینت لبی که نزدکی ترین رنگ را به لب هایتان دارد برای ایجاد جلوه طبیعی خریداری کنید. از برندهای معتبر خرید کنید زیرا تینت لب های فیک میتوانند حاوی مواد شیمیایی و مضری باشند که باعث آسیب دیدن پوست شود.

قیمت تینت لب

قیمت تینت تحت تاثیر کمپانی تولید کننده و حجم میتواند بسیار متغیر باشد. تینت لب های فانتری یا عروسکی که کیفیت قابل توجهی هم دارند از چهل هزارتومان آغاز میشوند و تینت لب های بسیار با کیفیت و معتبر میتوانند تا پانصد تومان قیمت داشته باشند که بر اساس نیاز خود میتوانید بهترین تینت لب را برای خرید انتخاب کنید.