در حال نمایش 14 نتیجه

معرفی محصولات ماسک صورت

اگر آرزوی داشتن پوستی سالم، صاف  شاداب را دارید میدانید که تها راه دست یافتن به آن داشتن یک روتین پوست خوب و سازگار با پوست است. در طول زمان محصولات مراقبتی پوستی زیادی تولید شده است که یکی از آن ها انواع ماسک های صورت است. 

ماسک صورت چیست؟

ماسک های صورت تنوع بسیار بالایی برای هر نوع پوستی با مشکلات پوستی متنوع دارند که دارای ترکیباتی آبراسن و مغذی برای پوست است. ماسک های صورت لایه ای نازک از مواد مورد نیاز پوست است که بر روی پوست قرار داده میشود و پس از چند دقیقه و جذب کامل مواد توسط پوست برداشته میشود. ماسک های صورت با توجه به ترکیبات خود میتوانند تاثیرات گوناگونی مانند آبرسانی، از بین بردن جوش، آکنه و چین و چروک و چربی اضافه پوست، افزایش کلاژن سازی پوست، صاف و روشن شدن پوست، تمیز کردن و از بین بردن آلودگی های روی سطح پوست و … داشته باشند.

انواع ماسک صورت

ماسک های صورت معمولا به صورت ورقه ای یا کرم و تیوپی استفاده میشود که ماسک های ورقه ای معمولا قیمتی ارزان دارند و یکبار استفاده هستند. ماسک های ورقه ای معمولا به صورت پارچه ای نازک که درون سرم و محلول ماسک صورت قرار داده شده است که این مواد را جذب میکند و بر روی صورت قرار میگیرد. ماسک های کرمی و تیوپی حجم بیشتری دارند و یکبار مصرف نیستند.

بهترین ماسک صورت

برای انتخاب و خرید بهترین ماسک صورت ابتدا نوع پوست خود را بشناسید و با توجه به نوع پوستتان که میتواند خشک، چرب یا مختلط باشد ماسک مخصوص نوع پوست خود را استفاده کنید. تاریخ داشتن و اصل بودن ماسک صورت از دیگر عواملی است که اگر رعایت نشود علاوه بر کم شدن تاثیرگذاری ماسک صورت میتواند باعث آسیب دیدن پوست شود.

ماسک صورت برای پوست خشک

اگر پوست خشکی دارید حتما ماسک های صورت آبرسان را در روتین پوستی خود قرار دهید تا با آبرسانی پوست خشکی پوست را از بین ببرد و از ایجاد چین و چروک و پوسته پوسته شدن پوست جلوگیری کند.

ماسک صورت برای پوست چرب

پوست های چرب معمولا زمینه مناسبی برای ایجاد جوش و آکنه دارند و نیاز است که این چربی کنترل شود. ماسک های صورت مخصوص پوست های چرب با ترکیبات خود جلوی ترشح چربی اضافه پوست را میگیرد و به پوست اجازه ایجاد جوش و آکنه را نمیدهد.

ماسک صورت برای جوش و لک

استفاده از ماسک صورت یکی از بهترین روش های درمان و از بین بردن جوش و آکنه است که با تمیز کردن منافذ باز پوست و کنترل چربی پوست از ایجاد جوش جلوگیری میکند.

بهترین برندهای محصولات ماسک صورت

برند سون هون که برندی بسیار دوست داشتنی است و انواع ماسک های صورت را با فرمولاسیون های کاملا گیاهی و برگرفته شده از دل طبیعت را تولید میکند.
برند گارنیه نیز یکی از برندهای شناخته شده و معروف تولید کننده انواع محصولات مراقبتی پوستی و همینطور ماسک های ورقه ای و تیوپی متنوعی است.
برند ایمجز نیز یکی از بزرگترین تولید کننده انواع ماسک های ورقه ای است و برای هر پوستی با هر نیازی یک ماسک ورقه ای مخصوص دارد.