در حال نمایش 22 نتیجه

معرفی محصولات آرایش صورت

آرایش صورت شامل محصولاتی است که برای یکدست کردن و جلوه دادن به صورت استفاده میشوند و شامل تمامی محصولات موردنیاز برای کانتورینگ، کرم پودر، پرایمر، هایلایتر، برنزه کننده و کانسیلر است که با توجه به نوع آرایش و رنگ پوست درجه های متفاوتی دارد.

کرم پودر

کرم پودرهای صورت محصولاتی هستند که برای تغییر ظاهر و رنگ پوست صورت استفاده میشود. کرم پودرها میتوانند در رنگ های روشن تر یا تیره تر از پوست استفاده شوند و علاوه بر صاف و یکدست کردن پوست، نواقص پوستی مانند لکه و جوش را پنهان میکنند و از انعکاس نور و برق زدن پوست جلوگیری میکند و ظاهری مات به پوست میدهد.

پرایمر

پرایمرها برای زیرسازی آرایش استفاده میشوند و معمولا بدون رنگ و بو هستند. پرایمرها اولین چیزی هستند که در آرایش صورت استفاده میشود و با ساخت لایه ای محافظ بر روی پوست و آبرسانی و یکدست کرد صورت باعث نشستن بهتر آرایش بر روی صورت میشود.

لوازم کانتورینگ

لوازم کانتورینگ که معمولا شامل هایلایتر و کانسیلر است برای سایه زدن صورت و تغییر سایز اجزای صورت برای مثال کوچک نشان دادن بینی استفاده میشود.

بهترین برندهای لوازم آرایش صورت

برند فرانسوی ایوروشه که انواع محصولات آرایش صورت را با فرمولاسیون کاملا گیاهی و فاقد تست حیوانی تولید میکند و نسبت به دیگر برندها قیمت و کیفیت بالاتری دارد.
برند گابرینی که انواع محصولات آرایش صورت را در مدل ها و رنگ های متنوع تولید میکند و جزو برندهای آرایشی معروف و محبوب است.
برند اورآل که یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین برند های تولید انواع محصولات آرایش صورت است و کیفیت فوق العاده ای دارد.
برند گارنیه که علاوه بر کیفیت بالا و برای هر نوع پوستی با هر نوع مشکلی محصولی خاص دارد.

راهنمای خرید لوازم آرایش صورت

چند نکته مهم در هنگام خرید محصولات و لوازم آرایشی صورت :