در حال نمایش 3 نتیجه

معرفی محصولات صابون

بدن ما در طول روز در معرض آلودگی و باکتری ها بی شماری قرار میگیرد و برای مقابله و از بین بردن این کثیفی ها نیاز است که در طول روز چندین بار از محصولات بهداشتی برای پاک کردن پوست استفاده شود. صابون ها یکی از انواع این محصولات بهداشتی هستند که سالیان درازی است برای شستشو استفاده میشوند و طبیعتا در تمامی خانه ها و سرویس های بهداشتی حضور دارد.

صابون چیست؟

صابون ها نوعی نمک هستند که از روغن و اسیدهای چرب گرفته میشود و قدرت تمیزکنندگی بسیار بالایی دارند که میتوانند باکتری ها و کثیفی ها را به راحتی از بین ببرد. صابون ها در دونوع مایع و جامد وجود دارند که میتوانید با توجه به سلیقه خود از هرکدام استفاده کنید. امروزه در ترکیبات صابون ها از مواد مختلفی برای نرم کردن و جلوگیری از خشک شدن پوست استفاده میشود.

انواع صابون

همانطور که گفتیم صابون ها از نظر ظاهری به دو دسته جامد و ماسع تقسیم میشود. براساس ترکیبات صابون ها انواع بسیار مختلفی مانند صابون آنتی باکتریال، ذغال، گوگرد، خاویار و … وجود دارد که هرکدام کاربردهای خاص خود را دارد و این تنوع باعث میشود تا به راحتی بهترین صابون را برای مصرف خود انتخاب کنید.

راهنمای خرید صابون

ابتدا نوع پوست خود را بشناسید و مشخص کنید پوست شما خشک، چرب یا مختلط است و سپس به دنبال صابون هایی مناسب با نوع پوست خودتان باشید. اگر قصد خرید صابون های خارجی را دارید حتما با چک کردن بچ نامبر و بارکد از اصل بودن کالا مطمئن شوید. ترکیبات صابون را مطالعه کنید و سعی کنید صابونی با کمترین مواد شیمیایی بکار رفته انتخاب کنید.