در حال نمایش 12 نتیجه

معرفی محصولات آرایش لب

استفاده از محصولات و لوازم آرایشی لب برای زیبایی و حفظ سلامتی لب از ضروریات هر خانمی بشمار میرود که معمولا بر اساس رنگ به سه دسته ملایم و نود، جیغ و پررنگ و براق تقسیم می شود. محصولات آرایشی لب شامل : رژ لب جامد، نیمه جامد، مایع، برق لب، مداد لب و بالم لب میشود که در رنگ های بسیار زیاد و متنوعی وجود دارند و حتی برای تاثیر گذاری بیشتر میتوان آن ها را به صورت ترکیبی بر روی لب استفاده کرد.

رژ لب

رژ لب در مدل های مختلفی مانند جامد، نیمه جامد و مایع وجود دارد و حذف کردن آن از آرایش تقریبا غیر ممکن است. رژلب ها در رنگ ها، مدل ها و رایحه های مختلف و حتی در مدل های 24 و 48 ساعته وجود دارد که ماندگاری بسیار زیادی دارند.

مداد لب

مداد لب معمولا قبل از اعمال رژلب استفاده میشود و خطوط و مرز لب ها را مشخص میکند.

بالم لب

بالم لب یکی از محصولات مراقبتی برای آرایش لب است که بهتر است قبل از اعمال هر آرایشی بر روی لب از آن استفاده کنید تا لب هایی نرم و مرطوب داشته باشید و رژ لب بهتری روی لب ها بنشیند.

برق لب

برق لب ها مدل های متفاوتی مانند بی رنگ، رنگ دار و فلفلی که باعث افزایش حجم لب میشود موجود است و به لب ها ظاهری درخشان و براق هدیه میدهد.

تینت لب

تینت لب که امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد و به عنوان رژگونه و سایه چشم هم استفاده میشود یکی از محصولات بسیار کاربردی برای آرایش لب است که علاوه بر آبرسانی و محافظت از لب، رنگی طبیعی و ماندگار به لب ها میدهد که در صورت پاک شدن رژ لب نیز این رنگ باقی میماند و جلوه لب ها را چند برابر میکند.

بهترین برندهای لوازم آرایش لب

برند آلمانی گابرینی که علاوه بر رژ لب های مایع و جامد دارای برق لب و حجم دهنده لب است.
برند وازلین که بالم لب های این برند بسیار معروف است و سلامت لب ها را تضمین میکند.
برند ایوروشه که ساختار های کاملا گیاهی دارد و فاقد تست حیوانی است.

راهنمای خرید لوازم آرایش لب

چند نکته مهم در هنگام خرید محصولات و لوازم آرایشی لب :