در حال نمایش 4 نتیجه

خط چشم ژله ای شیگلم INTENSIFY SMUDGE

قیمت اصلی 430,000 تومان بود.قیمت فعلی 390,000 تومان است.

خط چشم ماژیکی فلورمار

قیمت اصلی 69,000 تومان بود.قیمت فعلی 49,000 تومان است.

خط چشم مویی گابرینی

قیمت اصلی 210,000 تومان بود.قیمت فعلی 195,000 تومان است.

معرفی محصولات خط چشم

چشم ها نقطه عطف . اولین چیزی که در صورت به چشم میایند هستند و به همین دلیل آرایش چشم از زمان های گذشته انجام میشد و تاثیر بسیار در افزایش جلوه و زیبایی چشم دارد. یکی از فراموش نشدنی و مهم ترین ابزار آرایش چشم خط چشم است.

خط چشم چیست؟

خط چشم ها ابزاری هستند که دور چشم و معمولا بالایچشم استفاده میشود تا با تیره یا رنگی کردن دور چشم زیبایی بیشتری به چشم بدهد. همچنین خط چشم میتواند برای چشم های نا متقارن استفاده شود تا چشم ها درشت تر و خوش فرم تر بنظر برسند. کشیدن خط چشم میتواند برای بسیاری از افراد کاری سخت باشد اما امروزه با خط چشم های مختلف و ابزار متنوعی که برای کشیدن آن ها تولید میشود میتوانید به راحتی خط چشیمی شیک و متقارن داشته باشید.

انواع خط چشم

خط چشم ها بر اساس مدل به دسته های خط چشم مویی، ماژیکی، مدادی و ژله ای تقسیم میشود. این تنوع در بین مدل های خط چشم برای راحت تر شدن کشیدن آن است که میتوانید آن مدلی که بهتر از بقیه میتوانید با ان کار کنید و انتخاب و استفاده کنید. همچنین خط چشم ها رنگ های متنوعی دارند و رنگ آن ها فقط به مشکی محدود نیست و میتوانید برای تنوع و زیبایی از خط چشم های رنگی استفاده کنید.

خط چشم مدادی

خط چشم های مدادی شباهت بسیاری به سرمه ها دارند و مانند مداد و با استفاده از تراش مخصوص میتوانید نازک ترین خط چشم ها را برای خود بکشید. خط چشم های مدادی به دلیل سهولت در استفاده طرفداران زیادی نسبت به دیگر مدل های خط چشم دارد.

خط چشم مویی

خط چشم مویی میتواند از عهده کشیدن نازک ترین خط چشم هایی که شاید با دیگر مدل های خط چشم سخت تر باشد برمیاید اما نیاز به دقت زیادی در استفاده دارد زیرا خط چشم های مویی معمولا سریع خشک میشوند پس اگر خط چشم خود را بد بکشی پاک کردن آن ممکن است کمی سخت باشد.

خط چشم ماژیکی

خط چشم های ماژیکی نیز استفاده آسانی دارند اما عمر کمتری نسبت به دیگر مدل ها دارند و ممکن است خشک شوند به همین دلیل نباید در آن را زیاد باز گذاشت. همینطور خط چشم های ماژیکی برای استفائه ئاخل چشم مناسب نیستند اما استفاده بسیار ساده و راحتی دارند.

خط چشم ژله ای

خط چشم های ژله ای استفاده سخت تری دارند و به صورت تخصصی تری استفاده میشوند. این خط چشم ها در ظرف کوچکی قرار دارند که با قلمو استفاده میشوند و اگر لرزش دست داشته باشید میتوانید فاجعه ای در اطراف چشم های خود بوجود بیاورید به همین دلیل خط چشم های ژله معمولا توسط آرایشگران حرفه ای مورد استفاده قرار میگیرد.

بهترین برندهای محصولات خط چشم

برند گابرینی که انواع خط چشم های مویی و کوزه ای با رنگدانه های فوق مشکی و سرهای مومی انعطاف پذیر عرضه میکند.
برند فلورمار که محبوبیت زیای دارد و خط چشم های ماژیکی فوق العاده با کیفیتی برای حتی چشم های حساس تولید میکند.