در حال نمایش 7 نتیجه

رژ لب مدادی Calista کالیستا

قیمت اصلی 35,000 تومان بود.قیمت فعلی 25,000 تومان است.

رژلب مایع شیگلم رنگ Naked Brunch

قیمت اصلی 400,000 تومان بود.قیمت فعلی 390,000 تومان است.

رژلب مایع هندایان

قیمت اصلی 165,000 تومان بود.قیمت فعلی 145,000 تومان است.

رژلب مدادی مات گابرینی GABRINI

قیمت اصلی 150,000 تومان بود.قیمت فعلی 120,000 تومان است.

رژ لب و برق لب مایع تکنیک Technic

قیمت اصلی 110,000 تومان بود.قیمت فعلی 95,000 تومان است.

رژلب چیست؟

رژلب از عمومی ترین ابزار آرایش هستند که حتی افرادی که طرفدار آرایش نیستند نیز از رژلب غافل نمیشوند و معمولا در کیف همه بانوان رژلب پیدا میشود. استفاده از رژلب میتواند باعث ایجاد جلوه زیبایی در صورت شود که از سالیان دور خانم ها از میوه های قرمز برای رنگ دادن به لب خود، برای دست یافتن به این جلوه استفاده میکردند و امروزه انوع بسیار زیادی از رژلب با تنوع رنگی بسیار بالایی تولید میشود.

انواع رژلب

به صورت کلی رژلب ها به سه دسته رژلب مایع، جامد و مدادی تقسیم میشوند که میتوانند شاین دار، مخملی و یا نود باشند. همچنین رژلب ها میتوانند خاصیت های مختلفی مانند حجم دهنده، آبرسان و … داشته باشند.

رژلب مایع

رژلب های مایع فاقد موم هستند و ماندگاری کمتری نسبت به رژلب های جامد دارند. رژلب های مایع دو مدل براق و غیر براق دارند که رژلب براق حاصل ترکیب برق لب و رژلب است و میتواند جلوه بسیار زیادی به لب ها بدهد. همچنین معمولا در ساختار رژلب های مایع از ویتامین استفاده میشود تا باعث نرمی و تقویت لب ها شود.

رژلب جامد

رژلب های جامد قدیمی ترین شکل رژلب است که ماندگاری بسیار زیادی دارند. همچنین رژلب های جامد بالاترین تنوع رنگی را در بین رژلب ها دارند و به صورت براق یا مات عرضه میشوند.

رژلب مدادی

رژلب های مدادی مانند خط لب هستند و استفاده از آن ها بسیار راحت و دقیق تر است. رژلب مدادی برای افرادی که در کشیدن رژلب ماهر نیستند نیز بسیار مناسب است زیرا استفاده بسیار ساده ای دارد و به همین دلیل محبوبیت بسیار زیای پیدا کرده است.

بهترین برندهای محصولات رژلب

برند تکنیک که رژلب های مایع زیبایی با تنوع رنگی بالا تولید میکند که ماندگاری فوق العاده ای دارند.
برند گاربرینی که انواع رژلب های مدادی، جامد و مایع و حتی برق لب های حجم دهنده با فرمولاسیون های طبیعی را تولید میکند.

خرید بهترین رژلب

اولین نکته ای که در انتخاب رژلب باید توجه شود انتخاب رنگ آن است. با توجه به رنگ پوست خود و تم رنگی آرایش خود سعی کنید بهترین رژلب را برای پوست خود انتخاب کنید. یک رژلب خوب رژلبی است که تا حدامکان مواد شیمیایی به کار رفته در آن کمتر و فاقد سرب باشد زیرا رژلب میتواند به راحتی وارد دهان شود. سعی کنید رژلبی با ساختار گیاهی انتخاب کنید و از اصل بودن و تاریخ داشتن آن مطمئن شوید.