Loading ...
close
logo

اشتباهات آرایشی

اشتباهات آرایشی

 

استفاده از رژگونه نامطلوب، یا ابروهایی که با فرم صورت شما مناسب نیستند.... این اشتباهات آرایشی اغلب اتفاق می افتد! اما برای ما نه! ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه مانند حرفه ای ها آرایش کنید

یادمان باشد قبل از آرایش در روتین برنامه های هفتگی خود استفاده از ماسک های مناسب صورت خود را قراردهیم و با استفاده از ماسک صورت های خانگی و یا ماسک صورت های اصل با برندهای شناخته شده پوستی لطیف و شفاف داشته باشیم.

 

شاید برای شما مفید باشد: رنگ مو در خانه 

 

 

   مرحله اول

 

سایه فونداسیون 

انتخاب یک سایه زیرسازی نادرست اغلب یک مرز واضح و نامناسب در اطراف صورت شما ایجاد می کند. رنگ خیلی تیره نیز می تواند اثر پیری داشته باشد و شبیه ماسک به نظر برسد. رنگی را انتخاب کنید که با پوست شما هماهنگ باشد! رنگ خود را در امتداد خط فک پایین خود آزمایش کنید. سایه مناسب با پوست شما ترکیب می شود و به سختی قابل مشاهده است.

 

شاید برای شما مفید باشد:رشد مجددمو

 

 

   مرحله دوم

 

کانسیلر قبل از استفاده از کرم پودر

هنگام استفاده از اسلحه مخفی مورد علاقه ما( کانسیلر) باید به چند نکته توجه داشت: اول اینکه کانسیلر باید بعد از کرم پودر استفاده شود، نه قبل از آن. هنگام استفاده از آن، مطمئن شوید که بیش از حد استفاده نکنید - فقط در نقاطی که نیاز به پوشش دارند استفاده کنید. باید به خاطر داشته باشید این است که همیشه از کانسیلری استفاده کنید که یک درجه روشن تر از رنگ پوست شما باشد. کانسیلر حاوی رنگدانه بیشتری نسبت به کرم پودر است و پوشش بهتری روی نقاط تیره مانند حلقه های تیره ایجاد می کند و مناطق سایه مانند بینی و گوشه های دهان را روشن می کند.

 

 

 

   مرحله سوم

 

استفاده کم از کرم پودر

استفاده نادرست از پودر (کانتور، برنزه یا رژگونه) می تواند چهره شما را غیرطبیعی جلوه دهد و در نتیجه ظاهری خشن و کدر داشته باشد.

چگونه این کار را به درستی انجام دهید: با استفاده از پودر در قسمت پشتی گونه های خود شروع کنید، به سمت جلو و به سمت بالاترین نقطه حرکت کنید. پودر باقیمانده در برس را روی پیشانی و استخوان گونه خود بمالید

 

شاید برای شما مفید باشد:کراتین مو

 

 

   مرحله چهارم

 

کادر دادن به ابرو 

ابروها برجسته ترین قسمت های صورت ما هستند و متأسفانه اشتباهات آرایشی بسیاری در آنجا رخ می دهد. وقتی صحبت از ابروها می شود، رایج ترین اشتباه آرایشی، زاویه دار کردن آنها است. در عوض، هنگام انتخاب سایه، به سراغ رنگی بروید که با رنگ موی طبیعی شما مطابقت داشته باشد. علاوه بر این، قوس ابروهای شما باید به گونه ای شکل داده شود که با شکل صورت شما متضاد باشد، یعنی ویژگی های تیز و زاویه دار صورت نیاز به قوس ملایمی دارند. برای اینکه بفهمید از کجا باید ابروهای خود را شروع کنید، مداد خود را در یک موقعیت عمودی در کنار سوراخ بینی خود قرار دهید (به راهنمای ابروهای ما مراجعه کنید)، سپس به سادگی خط طبیعی ابروهای خود را از اینجا دنبال کنید.

 

 

 

   مرحله پنجم

زدن سایه چشم با برس اشتباه

بهتر است از یک برس مخصوص سایه چشم برای زدن سایه چشم استفاده کنید. آنها نرم هستند و برس های بلندی دارند که ترکیب آن ها را آسان می کند و هیچ لبه های زبری از خود باقی نمی گذارد.

به یاد داشته باشید: هر سایه چشمی مناسب هر رنگ چشمی نیست. راهنمای ما را کشف کنید و با سایه چشم مناسب برای رنگ چشم خود، ظاهری عالی پیدا کنید.

 

 

   مرحله ششم

 

کنج لب 

زمانی که لبه های لب شما به خوبی مشخص نشده باشد، می تواند باعث شود که لب های شما نازک تر از آنچه هستند ظاهر شوند. راه درست برای انجام این کار این است که خط لب خود را درست خارج از خطوط طبیعی لب های خود، تا گوشه های دهان خود بزنید.

هنگام انتخاب رنگ، مطمئن شوید که خیلی روشن یا خیلی تیره نباشد. رنگ باید با رژ لب شما یکی باشد.

ثبت نظر

 

سفارشات اختصاصی شما

سفارش

 

  ما را دنبال کنید      

 

مشاوره آنلاین

توصیه ها و پیشنهادهای آرایشی

  

 

 

 

 

   فروشگاه اینترنتی رژفام با عرضه بهترین محصولات از برترین برندهای دنیا، امکان خرید آنلاین مجموعه کاملی از محصولات آرایشی اورجینال را با تضمین کیفیت و اصالت کالا را فراهم نموده است . خرید مطمئن و راحت را با رژفام تجربه کنید.

 

تضمین اصالت همه کالاها

فرصت 7 روزه بازگشت  کالا

پشتیبانی

09125003821

ارسال سریع محصولات

 

   

 

 

مشاوره آنلاین

توصیه های آرایشی

 

 

 

  ما را دنبال کنید      

 

 

سفارشات اختصاصی شما

سفارش

  

 

فروشگاه اینترنتی رژفام با عرضه بهترین محصولات از برترین برندهای دنیا، امکان خرید آنلاین مجموعه کاملی از محصولات آرایشی اورجینال را با تضمین کیفیت و اصالت کالا را فراهم نموده است . خرید مطمئن و راحت را با رژفام تجربه کنید

تضمین اصالت همه کالاها

فرصت 7 روزه بازگشت  کالا

پشتیبانی

09125003821

ارسال سریع محصولات

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد