Loading ...
close
logo

آموزش رنگ کردن موهای سفید

آموزش رنگ کردن موهای سفید

 

 

بهترین روش های پوشاندن موهای سفید

 

I looked at my mother, she was the most beautiful woman with white hair....

 

پوشش دهی موهای سفید

سفید شدن موها فرایندی طبیعی است که دیر یا زود هر فردی به آن مبتلا میشود. بسیاری از افراد هم به دلایل مختلف مخصوصا ارثی موهای سفیدشان در سن خیلی کم ظاهر میشود.

در ادامه این مقاله روش های طبیعی و جالبی که برای پوشاندن و رنگ کردن موهای سفید استفاده میشود را معرفی میکنیم.

 

بهترین رنگ مو برای موهای سفید

بهترین رنگ مویی که برای پوشاندن موهای سفیدتان میتوانید استفاده کنید رنگ طبیعی موهایتان است که اگر موهای تیره داشته باشید حتی نیازی به استفاده از دکلره نیست و میتوانید به راحتی موهایتان را رنگ کنید و از شر سفیدی ها خلاص شوید. اگر موهایتان کاملا سفید شده است خبر خوب این است که بدون نیاز به استفاده از دکلره میتوانید موهای خودتان را به هر رنگی که دوس دارید در بیاورید. همچنین هر 3 الی 6 هفته یکبار (بسته به سرعت رشد موهایتان) میتوانید ریشه های موی خود را رنگ کنید تا سفیدی های تازه در آماده وقتی برای نمایش دادن خودشان نداشته باشند.

 

شاید برای شما مفید باشد: رنگ مو در خانه

 

" ماسک موی سولکس Solex برای موهای رنگ شده "

 

ماسک موی SOLEX برای موهای رنگ شده

 

ماسک موی سولکس محصولی برای موهای رنگ شده و آسیب دیده در برابر رنگ که علاوه بر ترمیم باعث تثبیت رنگ مو میشود.

 

خرید ماسک موی سولکس Solex با تخفیف ویژه

 

" ماسک ضد زردی موهای رنگ شده Elseve "

 

ماسک ضد زردی موهای رنگ شده السیو

 

ماسک موی ضد زردی السیو محصولی برای موهای رنگ شده برای تثبیت و محافظت از رنگ مو و جلوگیری از زرد شدن رنگ مو

 

خرید ماسک ضد زردی موهای رنگ شده السیو با تخفیف ویژه

 

 

باز کردن درست فرق سر

اگر موهای سفید شما در بالا و وسط سر شما درآمده، فرق وسط باز کردن، وخامت آنها را کاملاٌ در معرض نمایش خواهد گذاشت. موهای خود را کمی به سمت راست یا چپ متمایل کنید و ببینید آیا به پوشاندن موهای سفیدتان کمکی می کند یا خیر.

وقتی موهای سفید زیادی ندارید و بیشتر حجم موهایتان هنوز به رنگ طبیعی خودش است، تغییر فرق سر شما خیلی مؤثر تر موهای سفید را می پوشاند.

 

شاید برای شما مفید باشد:دوام بیشتر رنگ مو 

انتخاب مدل موی مناسب

مدل موهایی از قبیل بافت یا مدل موی گوجه ای برای پوشاندن ریشۀ موها بهترین گزینه هستند و نیاز به فرق باز کردن ندارند. این کار راهی سریع برای پوشاندن ریشۀ های سفید درآمده به حساب می آید.

از مدل موهایی مثل دم اسبی که ریشه های درومدۀ سفید را بیشتر در معرض چشم می آورد اجتناب کنید. چرا که با این مدل ها موهای سفید بیشتر مشخص می شود.

 

استفاده از ریمل مو

اگر می خواهید فقط چند تار موی سفید را بپوشانید، از ریمل مو استفاده کنید.

ریمل مو یک راه حل موقت برای پنهان کردن موهای سفید است. از ریشه ها شروع کرده و با دقت به سمت پایین مو شانه کنید. اینکار دقیقاً مانند ریمل زدن مژه هایتان انجام می شود.

اسپری رنگ مو، کف رنگ مو(موس) و رنگ موی پودری همگی باعث پوشش موقت می شوند. شما می توانید آنها را با یکبار شستن از روی مو پاک کنید.

این محصولات را می توانید از داروخانه ها یا مغازه های آنلاین خریداری کنید. آنها تا زمان شستشو بعدی یا خیس شدن مجدد موهاتان روی مو باقی خواهند ماند.

این کار راه حلی فوق العاده برای زمانی است که شما فقط چند عدد موی سفید داشته و نمی خواهید کل موهایتان را رنگ کنید.

اگر هیچ یک از این محصولات دم دست تان نیست، ریمل معمولی مژه نیز همان کار ریمل مو را انجام می دهد.رنگی را که به رنگ موی طبیعی شما نزدیک تر است انتخاب کرده و به هر تار موی سفیدی که می خواهید بپوشانید جدا جدا برس ریمل را بکشید.

 

" شامپو سولکس مخصوص موهای رنگ شده حاوی کراتین "

 

شامپو کراتین Solex مخصوص موهای رنگ شده

 

شامپو سولکس مخصوص موهای رنگ شده علاوه بر جلوگیری از هرگونه آسیب به مو ،تقویت کننده و مستحکم کننده تارهای مو می باشد و از وز شدگی و دوشاخ شدن تارهای مو جلوگیری می کند.

 

خرید شامپو  Solex موهای رنگ شده با تخفیف ویژه

 

" شامپو گلیس مخصوص موهای رنگ شده "

 

شامپو گلیس مخصوص موهای رنگ شده

 

شامپو مخصوص موهای رنگ شده گلیس مدل Color Perfection مناسب انواع موهای رنگ شده برای تثبیت و محافظت از رنگ موی دلخواه شما

 

خرید شامپو گلیس مخصوص موهای رنگ شده با تخفیف ویژه

 

 

شاید برای شما مفید باشد:نکات رنگ مو 

استفاده از حنا برای موهای سفید

اگر رنگ موی طبیعی شما آجری یا خرمایی است، برای رنگ کردن آن از حنا استفاده کنید.

پودر حنا و آب را با هم مخلوط کرده، سپس بگذارید به مدت 10 الی 12 ساعت در کناری بماند. بعد آن را به موهای خود بزنید. از ریشه ها شروع کرده و به سمت ساقۀ موها بیایید. 1 الی 4 ساعت صبر کرده و بعد موها را با آب سرد بشوئید.

شما می توانید حنا را از داروخانه، عطاری، مغازه های آرایشی یا بصورت آنلاین تهیه کنید.

حنا بعد از تقریباً 4 ماه بطور طبیعی کم رنگ و نهایتاً محو می شود. و تنها قادر است موهای شما را با اختلاف چند درجه از رنگ آجری یا خرمایی رنگ کند. شدت این رنگ ها به اینکه چه مدت حنا روی موها می ماند بستگی دارد.

برای کسانی که به مواد شیمیایی در رنگ موها حساسیت و آلرژی دارند، حنا یک جایگزین مناسب خواهد بود.

 

موی سفید زیباست!

برای دوری از فشار و استرس ناشی از تلاش برای مخفی نگه داشتن موهای سفید خود، آنها را با آغوش باز بپذیرید.

با اینکه آقایان و خانم های زیادی انتخابشان پوشاندن موهای سفید است، ولی نهایتاً این یک تصمیم شخصی بوده و اگر شما دوست ندارید الزامی به پنهان کردن آنها نیست. داشتن موی سفید درحال تبدیل شدن به عاملی برای جلب توجه می باشد که بسیاری از افراد مشهور از آن استقبال کرده و زیبایی طبیعی خود را همانند سن خود پذیرفته اند. برای مدتی سعی کنید موهای سفیدتان را نپوشانید تا ببینید چه احساسی به آنها خواهید داشت. شاید باعث شود بیشتر از هر زمان دیگری اعتماد به نفس داشته باشید!

انتخاب بین پنهان کردن موهای سفید یا رها کردن آنها به حال خود یک تصمیم کاملاً شخصی است و شما باید بر اساس احساسی که نسبت به وجود آنها دارید این تصمیم را بگیرید. هر آنچه را که به شما حس خوب می دهد انجام دهید.

 

شاید برای شما مفید باشد: رنگ موهای ترکیبی بدون دکلره

 

هشدارها

با اینکه رنگ کردن موهایتان در خانه نسبت به آرایشکاه رفتن به صرفه تر است، ولی رنگ شدن موها توسط آرایشگر حرفه ای نتیجۀ مطلوب تری برای شما در پی خواهد داشت. اگر هنگام رنگ کردن موها در خانه هرگونه اشتباهی کردید، سعی نکنید خودتان مشکل را حل کنید چرا که ممکن است اوضاع بدتر شود. به منظور مشورت گرفتن برای حل مشکل به یک سالن زیبایی محلی مراجعه کنید.

از کندن موهای سفید خود اجتناب کنید. وقتی موی سفید دوباره دربیاید، برای چند ماه بجای اینکه لابلای بقیۀ موها باشد عمودی خواهد بود و در نتیجه بیشتر به چشم می آید.

 

شاید برای شما مفید باشد: علت وز شدن مو 

:منبع 

https://www.wikihow.com/Cover-Gray-Hair

 

 

ثبت نظر

 

سفارشات اختصاصی شما

سفارش

 

  ما را دنبال کنید      

 

مشاوره آنلاین

توصیه ها و پیشنهادهای آرایشی

  

 

 

 

 

   فروشگاه اینترنتی رژفام با عرضه بهترین محصولات از برترین برندهای دنیا، امکان خرید آنلاین مجموعه کاملی از محصولات آرایشی اورجینال را با تضمین کیفیت و اصالت کالا را فراهم نموده است . خرید مطمئن و راحت را با رژفام تجربه کنید.

 

تضمین اصالت همه کالاها

فرصت 7 روزه بازگشت  کالا

پشتیبانی

09125003821

ارسال سریع محصولات

 

   

 

 

مشاوره آنلاین

توصیه های آرایشی

 

 

 

  ما را دنبال کنید      

 

 

سفارشات اختصاصی شما

سفارش

  

 

فروشگاه اینترنتی رژفام با عرضه بهترین محصولات از برترین برندهای دنیا، امکان خرید آنلاین مجموعه کاملی از محصولات آرایشی اورجینال را با تضمین کیفیت و اصالت کالا را فراهم نموده است . خرید مطمئن و راحت را با رژفام تجربه کنید

تضمین اصالت همه کالاها

فرصت 7 روزه بازگشت  کالا

پشتیبانی

09125003821

ارسال سریع محصولات

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد