Loading ...
close
logo

ابروهای پر و تیره

ابروهای پر و تیره

 

ریمل ابرو 

در مواقع اضطراری برای داشتن ابروهایی پر و تیره از ریمل معمولی استفاده کنید

اگر نمی خواهید یک محصول مخصوص ابرو بخرید از ریمل معمولی استفاده کنید. ریمل های بسیار متنوعی در بازار هستند که به طور خاص برای ابرو طراحی شده اند. ولی اجازه ندهید تبلیغات شما را فریب بدهند. اگر نمی خواهید باز هم برای یک لوازم آرایشی دیگر هزینه کنید، آرایشگران حرفه ای را دنبال کنید و علاوه بر تقویت کردن و زیبا کردن همیشگی مژه های خود، برای ابروها نیز استفاده کنید.

 

شاید برای شما مفید باشد: پرایمر چیست 

ابروی پرپشت و تیره 

 • ریمل ابروهای شما را پرپشت تر و تیره تر کرده و همچنین موهای آنرا کمی بلند تر نشان می دهد-دقیقاً همان کاری که با مژه های شما می کند.
 • اگر دوست ندارید که برس ریمل را هم برای ابرو و هم برای مژه ها استفاده کنید، بین هر بار استفاده برس ریمل را تمیز کنید. آنرا داخل آب گرم قرار داده و مواد روی آنرا پاک کنید. سپس دوباره به مدت 1 دقیقه دوباره برس ریمل را داخل مایع پاک کنندۀ آرایش یا کمی الکل اتانل بگذارید. در آخر آنرا با آب شسته و با دستمال توالت کاملاً خشک کنید.

 

ریمل ابرو

برای مرتب کردن ابروها بدون اینکه رنگشان عوض شود، ریمل ابروی بی رنگ را انتخاب کنید

اگر به دنبال چهره ای طبیعی و نچرال هستید این گزینه را امتحان کنید. اگر می خواهید ابروهای طبیعی داشته باشید، ریمل ابروی بی رنگ فوق العاده است چرا که کمک می کند بدون اینکه ابروها رنگی بگیرند مرتب و براق بشوند. رنگ بندی ریمل ها و یا بی رنگ بودن آنها را می توانید از روی جعبۀ بسته بندی آنها متوجه بشوید. به دنبال ریملی باشید که کلمات "شفاف" یا "بی رنگ" روی جعبۀ آن نوشته شده باشد.

 • بسیاری از این ریمل ها ابروهای شما را نرم کرده و به سلامت و درخشش ابروها کمک می کند

 

شاید برای شما مفید باشد:پاک کردن ریمل ضدآب 

ریمل رنگی

برای مرتب کردن و شکل دادن به ابروها از ریمل ابروی رنگی استفاده کنید

رنگی را انتخاب کنید که به رنگ طبیعی ابروی خودتان نزدیک باشد. بیشتر محصولاتی که به عنوان "ریمل ابرو" فروخته می شوند حاوی موم هستند تا علاوه بر تیره کردن، آنها را مرتب و آراسته بکنند. این ریمل ها در رنگ های متنوعی در بازار موجود است. پس رنگی را که شبیه رنگ طبیعی ابروی خودتان است را انتخاب کنید.

 • تیره کردن ابروها آرایش شما را بیشتر نشان می دهد. ریملی به رنگ قهوه ای تیره یا حتی مشکی استفاده کنید تا ابروهایتان واقعاً برجسته شده و به چشم بیاید. این کار گزینۀ خوبی برای یک گردش شبانه یا عکس گرفتن است.

 

در ابتدا مایع ریمل اضافی را از برس آن پاک کنید

 

 

اینکار به شما کمک می کند از گلوله شدن و تجمع ریمل جلوگیری شود. فقط برس ریمل را نزنید به ابرو و بروید. قبل از شروع با کشیدن برس به لبۀ ظرف ریمل، با دقت مایع ریمل اضافی را از برس آن پاک کنید.

 • شما همچنین می توانید قبل از استفاده از برس ریمل آنرا به آرامی روی یک دستمال کاغذی بکشید تا مایع ریمل اضافی پاک شود.

 

آرایش طبیعی

 

شاید برای شما مفید باشد: آرایش نود 

برای داشتن چهره ای طبیعی، به هر ابرو تنها یکبار برس ریمل را بکشید

 

 

برای پوشش یکدست در جهت رویش موها حرکت کنید. فعلاً نگران آراستگی ابروها نباشید. فقط مسیر رویش طبیعی موهای ابرو را در نظر داشته باشید. با اینکار موها طور یکدست پوشش داده می شوند.

 • اگر از ریمل ابرویی استفاده می کنید که همرنگ ابروهای طبیعی خودتان است، می توانید کمی فشار برس را بیشتر کنید. اشکالی ندارد اگر کمی از مایع ریمل روی پوست تان مالیده شود. البته دقت کنید که از خط بالا و پایین ابرو فراتر نرود.
 • اگر از ریمل ابروی تیره تر استفاده می کنید، کمی محتاط تر باشید. برس را به آرامی کشیده و اطمینان حاصل کنید که مایع ریمل بدون اینکه با پوست تان تماسی داشته باشد، تمام موهای ابرو را پوشش می دهد.

برای حجم و رنگ دهی بیشتر ابروها را برخلاف رویش موها برس بکشید

 

 

اگر بعد از یکبار ریمل زدن از نتیجۀ کار راضی نبودید اینکار را امتحان کنید. ابروهای خود را برخلاف رویش موها با برس ریمل ابرو شانه کنید. برای اینکه ابروها بطور یکدست تری پرپشت و حجیم بشوند، صبر کنید دور اول برس زدن خشک شده و سپس دور بعدی را انجام دهید.

 • اگر شما از ریمل خیلی تیره استفاده می کنید، بهتر است تنها یکبار اینکار را انجام دهید تا در رنگ شدن ابروها زیاده روی و افراط نشود.
 • برای داشتن ابروهایی سبک و آشفته که امروزه روی مد است، فقط بگذارید بعد از انجام کار ریمل ابروی تان به همان حالت خشک شود. شما آماده هستید!

 

بعد از خشک شدن ریمل، با یک برس ابروی تمیز موهای ابرو را شانه کنید

 

 

اینکار ابروها را مرتب کرده و هرنوع گلولۀ مایع ریمل را پاک می کند. اینکار همچنین موهای ابرو را برای ظاهری آراسته تر از یکدیگر جدا می کند. بگذارید ریمل برای 1 دقیقه یا تا وقتی که خشک شود، روی ابروها بماند. سپس یک برس تمیز را بردارید و به آرامی آنها را در مسیر رویش موها شانه کنید.

 • اگر می خواهید ابروهایتان کرکی به نظر بیاید، آنها را به سمت بالا شانه کنید.

 

شاید برای شما مفید باشد:اکستنشن مژه

سایر نقاط باقی مانده و جاهای خالی را با مداد یا پودر ابرو پر کنید

 

 

همۀ جاهای خالی یا نقطه های باقی مانده و آشکار در ابروهایتان را بررسی کنید. اگر جاهایی بود که هنوز رنگ نگرفته بود، از یک مداد یا سایۀ ابرو استفاده کرده و با دقت و ظرافت بطوریکه مثل موی طبیعی جلوه کند، جاهای خالی را پر کنید. از رنگی استفاده کنید که به رنگ ابروی طبیعی شما نزدیک باشد.

 

لکه های پخش شده را به آرامی با یک برس ریمل خشک تمیز کنید

اینکار را اگر ریمل اشتباهاً روی پوست اطراف ابروهایتان پخش شده، انجام دهید. اگر مایع ریمل خیس باشد، تنها اتفاقی که می افتد این است که بیشتر روی پوست پخش می شود، بنابراین صبر کنید تا خشک شود. از یک برس ریمل نرم و تمیز برای پاک کردن مایع ریمل خشک شده استفاده کرده و سپس با برس مخصوص پودر آنها را شانه کنید.

 • برای تمیز کردن لکه ها از محلول آرایش پاک کن استفاده کنید.
 • اگر ترجیح می دهید با انگشتان خود اطراف ابروها را تمیز کنید، هیچ اشکالی ندارد.

 

قبل از خواب ریمل ابرو را با استفاده از محلول آرایش پاک کن یا شیر پاک کن از صورت خود پاک کنید

خوابیدن با آرایش روی صورت، به پوست و موی شما آسیب می رساند. با دستمال آرایش پاک کن صورت خود را تمیز کنید، همچنین می توانید محلول آرایش پاک کن خود را روی دستمال نخی ریخته و از آن برای پاک کردن آرایش تان استفاده کنید. دستمال را به آرامی روی ابروهای خود بکشید.

 • بعد از پاک کردن آرایش خود با مایع پاک کنندۀ صورت ملایم، صورت خود را بشوئید تا آلودگی ها و کثیفی ها، پوست های مرده و لوازم آرایشی باقی مانده پاک بشوند. فراموش نکنید بعد از شستن صورت، پوست تان را مرطوب کنید.
 • نیازی نیست از مایع پاک کنندۀ گران قیمت برای تمیز کردن ابروها و مژه های خود استفاده کنید. وازلین یک پاک کنندۀ نرم و فوق العاده است. بعد از پاک کردن ابروها و مژه های خود با وازلین، آنها را با شامپو بچه بشوئید.

 

:منبع 

https://www.wikihow.com/Apply-Brow-Mascara

 

 

سفارشات اختصاصی شما

سفارش

 

  ما را دنبال کنید      

 

مشاوره آنلاین

توصیه ها و پیشنهادهای آرایشی

  

 

 

 

 

   فروشگاه اینترنتی رژفام با عرضه بهترین محصولات از برترین برندهای دنیا، امکان خرید آنلاین مجموعه کاملی از محصولات آرایشی اورجینال را با تضمین کیفیت و اصالت کالا را فراهم نموده است . خرید مطمئن و راحت را با رژفام تجربه کنید.

 

تضمین اصالت همه کالاها

فرصت 7 روزه بازگشت  کالا

پشتیبانی

09125003821

ارسال سریع محصولات

 

   

 

 

مشاوره آنلاین

توصیه های آرایشی

 

 

 

  ما را دنبال کنید      

 

 

سفارشات اختصاصی شما

سفارش

  

 

فروشگاه اینترنتی رژفام با عرضه بهترین محصولات از برترین برندهای دنیا، امکان خرید آنلاین مجموعه کاملی از محصولات آرایشی اورجینال را با تضمین کیفیت و اصالت کالا را فراهم نموده است . خرید مطمئن و راحت را با رژفام تجربه کنید

تضمین اصالت همه کالاها

فرصت 7 روزه بازگشت  کالا

پشتیبانی

09125003821

ارسال سریع محصولات

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد