مقالات آرایشی

آموزش برجسته سازی لب با رژ لب

در این مقاله قصد داریم بهترین روش برجسته سازی لب، بدون هیچگونه عمل و تزریق و فقط با یک آرایش خوب و مناسب را به شما آموزش دهیم.

لایه برداری لب

لایه برداری لب ها سلول های مرده پوست را از بین می برد و به جلوگیری از خشکی و ترک خوردن کمک می کند. همچنین گردش خون را در لب های شما تحریک می کند و در نتیجه باعث حجیم تر به نظر رسیدن آنها و در نتیجه برجسته سازی لب می شود. به سادگی لایه بردار ( ماسک های خانگی ) را روی لب های خود بمالید، آن را ماساژ دهید و سپس با یک پد پنبه ای مرطوب پاک کنید.

لایه برداری لب

بالم لب

اهميت دادن : استفاده از بالم لب روشی ایده آل برای آماده سازی لب های شما برای تغییر آرایش است. فوراً لب های شما را با یک تقویت کننده مرطوب کننده شدید درمان می کند. به هر حال : معرفی محصولات مراقبت از لب به عنوان یک عنصر جدایی ناپذیر از روال زیبایی شما همیشه لب های شما را کاملا مراقبت می کند.

بالم لب

خط لب

کانتور : برای برجسته سازی لب و داشتن لب های شاداب، اکنون از خط لب خود استفاده کنید تا دقیقا خطوط طبیعی لب های خود را مشخص کنید. تاثیر یک کانتور لب کاملا مشخص را نباید دست کم ؛ هنگام انتخاب رنگ خط لب خود، رنگی را انتخاب کنید که به خوبی با رژ لب انتخابی شما مطابقت داشته باشد. اگر می خواهید جلوه ای چشم نوازتر ایجاد کنید، خط لب تیره تر از رنگ رژ لب خود انتخاب کنید. آن را امتحان کنید.

خط لب

کانتور

کانتور 2 : برای اینکه رژ لبتان دوام بیشتری داشته باشد و به رنگی فشرده دست پیدا کنید، از خط لب برای رنگ کردن لب هایتان در کانتور استفاده کنید.

کانتور

رژ لب

زدن رژ لب : حالا نوبت به زدن رژ لب رسیده است. حتما از رژ لب با پوشش بالا استفاده کنید. این به شما امکان می دهد تا به یک تاثیر رنگ قوی دست پیدا کنید که به نوبه خود به لب های شما حجم بیشتری می دهد.

رژ لب

تثبیت کننده

برای ماندگاری نهایی آرایش لب های برجسته، لب های خود را با پوشش نازکی از تثبیت کننده لب استفاده کنید . قبل از استفاده ازتثبیت کننده، ابتدا از یک دستمال برای پاک کردن رژ لب اضافی استفاده کنید و بگذارید خشک شود.

تثبیت کننده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *