Loading ...
close
logo

میکروبلیدینگ چیست

میکروبلیدینگ چیست

 

 

معماری ابرو

میکروبلیدینگ نوعی معماری ابرو است. یک رویکرد کاملاً سفارشی برای هر مشتری.

این فرآیند به لطف ابزاری که استفاده می‌شود بسیار دقیق است که ببسیار ظریف مانند یک خودکار است که نوک آن یک تیغه شیب‌دار با 10-12 سوزن کوچک در انتهای آن  دارد - سوزن‌هایی که به پوست نفوذ نمی‌کنند اما فقط سطح را به ظرافت خراش می‌دهند. ، شبیه برش کاغذ.

 

 

این سوزن ضربه‌های ملایم را با رنگدانه‌های پزشکی و بی ضرر به روی لایه سطحی پوست کاشت می‌کند، و خط هایی شبیه موی‌های ظریف، واقعی و طبیعی ایجاد می‌کند.

 

شاید برای شما مفید باشد: موهای خود رادر خانه رنگ کنید

 

 

 

تفاوت میکروبلیدینگ با تاتو ابروها 

میکروبلیدینگ، بر خلاف خالکوبی یا تاتو ، در لایه عمیق پوست نیست، بلکه بیشتر در سطح پوست است. این نیز دائمی نیست و رنگ در عرض 18 ماه محو می شود.

خط های شبیه مو  ، بسیار طبیعی‌تر و ظریف‌تر از هر خالکوبی یا تاتو است، زیرا از یک سوزن/تیغه دستی استفاده می‌شود - هیچ ابزار الکتریکی در این تکنیک وجود ندارد. بنابراین بیشتر صدای خراش وجود دارد تا وز وز یک تفنگ خالکوبی که پوست را عمیقا سوراخ می کند.

 

شاید برای شما مفید باشد: برجسته کردن لب 

تفاوت میکروشیدینگ با میکروبلیدینگ 

بله، نام ها ممکن است به طرز گیج کننده ای شبیه به نظر برسند،

هر دو شکل آرایش نیمه دائمی برای ابروهای شما هستند که چند تفاوت ظریف اما مهم دارند. در مقایسه با ظاهر موی فوق العاده دقیق و منحصر به فرد میکروبلیدینگ، میکروشیدینگ ظاهر بسیار نرم تری دارد. مانند استفاده از مداد ابرو در مقایسه با استفاده از سایه ابرو

مطمئن نیستید کدام تکنیک برای شما مناسب است؟ نترسید، زیرا اغلب تکنسین ها هر دو روش را برای ایجاد واقعی ترین و طبیعی ترین شکل انجام میدهند.

 

شاید برای شما مفید باشد: پاک کردن ریمل ضدآب 

افرادی هستند که به برخی از رنگدانه ها حساسیت و آلرژی دارند، که با توجه به تجربه این بسیار نادر است.  معمولا برای اطمینان بیشتر همیشه یک خراش برای ازمایش ایجاد میکنند تا از نداشتن هرگونه حسایت اطمینان داشته باشند.

 

وقتی ابروهای خود را میکروبلید می کنید واقعا چه اتفاقی می افتد؟

 

 

ابتدا ناحیه ابرو را با مداد ابرو و تمیز کردن ناحیه اطراف ابرو  و آماده کردن آن برای شروع کار  شکل می دهند."

بی‌حس کردن - با استفاده از یک پماد موضعی که بین 20 تا 30 دقیقه زمان میبرد تا بی حس کامل شود سطح ابرو رو میپوشونند .  دقیقه طول می‌کشد. در این فاصله زمانی  در مورد رنگ مناسب برای ابرو ی مشتری صحبت و تبادل نظر میشود

بعد از 6 تا 8 هفته، یک جلسه شارژ برای پر کردن شکاف هایی که رنگدانه به درستی جذب نشده یا فاصله افتاده  وجود دارد.

 

چرا جلسه شارژ میکروبلیدینگ وجود دارد و چه زمانی این اتفاق می افتد؟

جلسه تکمیل پس از 6-8 هفته انجام می شود. این زمانی است که می‌توانیم ، در صورت تمایل، رنگدانه‌های تیره‌تری را اضافه کنم.

 

شاید برای شما مفید باشد: اشتباهات آرایشی 

در این فاصله انجام تا ترمیم چه اتفاقی می افتد؟

'شما باید دستورالعمل های مراقبت بعد از میکروبلیدینگ  دنبال کنید و از هر گونه برداشتن یا خراشیدن خودداری کنید. ابروهای شما مانند خالکوبی یا تاتو  شروع به بهبود خواهند کرد، که ممکن است باعث تحریک شود اما کاملا طبیعی است.

در ده روز آینده رنگ ابروهای شما تغییر می کند، ممکن است پوسته پوسته شوند و به نظر محو شده باشند، اما این کاملا طبیعی است. آنها پس از حدود 30 روز رنگ و شکل نهایی خود را نشان خواهند داد. سپس در جلسه دوم می توان آن را تکمیل کرد.

 

آیا می توان ابروهای میکروبلید را برداشت؟

بله – رنگدانه استفاده شده هیچ جای زخم یا تغییر رنگی به جا نمی گذارد  و میتوان انها رو را با ابزار و مواد مخصوص پاک کرد

بسیار مهم است که بدانید و درک کنید که ابروها در طی 7 تا 10 روز اول در طول فرآیند بهبودی که در آن پوسته‌ها تشکیل شده و پوسته پوسته می‌شوند تا 40 درصد در سایه تیره‌تر خواهند بود.

خانم‌ها گاهی بعد از رفتن از آرایشگاه متوجه میشوند که ابروهایشان خیلی تیره است، وحشت زده شوند ، اما لطفا صبور باشید - زیرا این کاملاً طبیعی است! پس از 7-10 روز، رنگ آمیزی نهایی را مشاهده خواهید کرد

 

شاید برای شما مفید باشد:پرایمر چیست؟

رنگ مناسب و خطوط متناسب را انتخاب کنید: میکروبلیدینگ مانند مداد ابرو نیست. آرایش دائمی است؛ وقتی زیر پوست باشد، 1 تا 3 سال وجود دارد. یک هنرمند ماهر ابرو بهترین رنگ را برای ابروهای شما انتخاب می کند و رنگدانه را به مقدار و عمق مناسب اعمال می کند تا از رشد طبیعی موهای ابرو شما تقلید کند و در عین حال موهای جدید ایجاد کند تا ظاهر آن را به شکل ظریفی تغییر دهد.

 

 

ثبت نظر

 

سفارشات اختصاصی شما

سفارش

 

  ما را دنبال کنید      

 

مشاوره آنلاین

توصیه ها و پیشنهادهای آرایشی

  

 

 

 

 

   فروشگاه اینترنتی رژفام با عرضه بهترین محصولات از برترین برندهای دنیا، امکان خرید آنلاین مجموعه کاملی از محصولات آرایشی اورجینال را با تضمین کیفیت و اصالت کالا را فراهم نموده است . خرید مطمئن و راحت را با رژفام تجربه کنید.

 

تضمین اصالت همه کالاها

فرصت 7 روزه بازگشت  کالا

پشتیبانی

09125003821

ارسال سریع محصولات

 

   

 

 

مشاوره آنلاین

توصیه های آرایشی

 

 

 

  ما را دنبال کنید      

 

 

سفارشات اختصاصی شما

سفارش

  

 

فروشگاه اینترنتی رژفام با عرضه بهترین محصولات از برترین برندهای دنیا، امکان خرید آنلاین مجموعه کاملی از محصولات آرایشی اورجینال را با تضمین کیفیت و اصالت کالا را فراهم نموده است . خرید مطمئن و راحت را با رژفام تجربه کنید

تضمین اصالت همه کالاها

فرصت 7 روزه بازگشت  کالا

پشتیبانی

09125003821

ارسال سریع محصولات

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد