در حال نمایش 2 نتیجه

لوسیون دست و بدن EYUP SABRI

قیمت اصلی 185,000 تومان بود.قیمت فعلی 165,000 تومان است.

لوسیون نرم کننده ایوروشه

قیمت اصلی 940,000 تومان بود.قیمت فعلی 925,000 تومان است.

معرفی محصولات لوسیون بدن

برای داشتن پوستی صاف و سالم باید به پوست رسیدگی شود اما نه فقط پوست صورت بلکه پوست کل بدن نیاز به مراقبت دارد تا بدنی سالم داشته باشیم. محصولات زیادی برای محافظت از پوست بدن وجود دارد که یکی از این محصولات لوسیون بدن است که طرفداران زیادی پیدا کرده است.

لوسیون بدن چیست؟

لوسیون ها معمولا بافتی شبیه به کرم دارند اما میتوانند بصورت اسپری نیز باشند که معمولا سرشار از ویتامین، مرطوب کننده و دیگر مواد مغذی پوست است. مهم ترین هدف استفاده از لوسیون آبرسانی و نرم کردن پوست و از بین بردن خشکی پوست است اما لوسیون ها براساس ترکیبات خود میتوانند تاثیرات دیگری مانند از بین بردن جوش و آکنه، جلوگیری از پوسته پوسته شدن، از بین بردن چین و چروک و … داشته بشد و همچنین لوسیون ها معمولا دارای رایحه ای بسیار خوشبو هستند که میتوانید بعد از حمام از لوسیون استفاده کنید تا بیشترین جذب را داشته باشد و رایحه خوشبو آن برروی بدن تان باقی بماند.

انواع لوسیون بدن

لوسیون ها انواع بسیار مختلفی برای انواع پوست مانند پوست های خشک، حساس و چرب دارند که ترکیبات مختلفی میتواند در آن ها به کار رفته باشد. به صورت کلی ترکیب پایه تمامی لوسیون ها بر پایه روغن و آب میباشد که میتوان مواد مغذی مختلفی مانند ویتامین، آنتی اکسیدان، روغن های مختلف مانند روغن زیتون و عصاره های مختلفی به آن اضافه کرد تا تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد و پوست را به خوبی تغذیه کند.

لوسیون بدن پوست خشک

لوسیون های مخصوص پوست خشک معمولا قدرت آبرسانی بسیار بالایی دارند تا خشکی پوست را از بین ببرند و شاید روغن های مختلفی مانند روغن نارگیل در آن ها استفاده شود که میتوانند به صورت عمقی پوست را مرطوب کنند.

لوسیون بدن پوست چرب

لوسیون های مخصوص پوست های چرب روغن و چربی کمتری دارند و سریعا جذب پوست میشوند و شامل ترکیباتی برای کنترل چربی پوست است.

بهترین برندهای محصولات لوسیون بدن

برند ایوب صبری نیز لوسیون هایی حاوی روغن زیتون تولید میکند که حاوی انواع ویتامین برای تغذیه پوست است.
برند ایوروشه که انواع لوسیون های بدن را با عصاره های مختلف به فروش میرساند که حاوی ترکیباتی کاملا گیاهی است و کیفیتی فوق العاده دارد.