نمایش دادن همه 14 نتیجه

میسلارواتر چیست؟

میسلار واترها یکی از کابردی ترین ابزار مراقبت پوست است که هر فردی باید در طول روز از آن استفاده کند. میسلارواتر ها وظیفه تمیز کردن و از بین بردن آلودگی و آرایش را به عهده دارند. میسلاواتر با فرمولاسیون غنی از مواد تغذیه کننده پوست به راحتی حتی آرایش های 24 ساعته و تمامی آلودگی و چربی های اضافه پوست را از بین میبرند و پوست را شست و شو میدهند. با استفاده از میسلار واتر دیگر نیازی به شست و شوی صورت نیست.

تونر چیست؟

تونر ها یکی از پرطرفدار ترین محصولات مراقبت پوست هستند که بر پایه آب و مواد مغذی پوست هستند و وظیفه اصلی آن ها ایجاد شادابی و حس خوب در پوست است. تونر ها خاصیت فروانی مانند کوچک کردن منافذ باز پوست، ایجاد و حفظ رطوبت، از بین بردن آلودگی ها و چربی اضافه صورت و … دارند. تونر ها بر اساس ترکیبات مختلف برای انواع پوست و با خاصیت های بسیار گوناگونی تولید میشوند.

فرق میسلاواتر و تونر

به صورت کلی میتوان گفت میسلار واترها محصولاتی برای پاک کردن آلودگی و آرایش از روی پوست و تونرها محصولاتی برای مراقبت و رطوبت رسانی پوست هستند. همچنین از لحاظ ساختار میسلارواتر ها بر پایه آب و روغن هستند و حاوی مقداری چربی هستند اما تونر ها فاقد چربی هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله فرق میسلارواتر با تونر را مطالعه کنید.

انواع میسلارواتر

میسلاواتر ها بر اساس ترکیبات میتوانند انواع گوناگونی مانند ضد جوش، ضد چروک، رطوبت رسان و … داشته باشند. همچنین میسلارها برای انواع پوست مانند چرب، خشک، حساس و مختلط تولید میشوند که میتوانید بر اساس نوع پوست خود بهترین میسلار واتر را انتخاب کنید. میسلاواتر ها به دلیل ترکیبات فاقد الکل و مواد شیمیایی قابل استفاده برروی چشم و لب نیز هستند اما میسلاواتر های مخصوص چشم نیز در بازار موجود است که میتوانید تهیه کنید.

بهترین برندهای تونر و میسلاواتر

برند گارنیه یکی از بهترین تولید کننده های انواع میسلاواتر است که میسلارواتر مخصوص انواع پوست با خاصیت های گوناگون را تولید میکند و تنوع بسیار بالایی دارد.
برند اورآل نیز یکی از نامدار های صنعت آرایشی است و انواع تونر و میسلاواتر با بالاترین کیفیت ممکن را تولید میکند.