Loading ...
close
logo

آموزش سایه برای چشم های پف دار

آموزش سایه برای چشم های پف دار

 

آموزش استفاده از سایۀ چشم برای پلک های افتاده

 

چشم هایی که پلک های افتاده دارند را باید طوری آرایش کنید که عمیق و بزرگ به نظر بیایند. برای اینکار هیچ راهی بهتر از این نیست که خط سایه را حذف کنید. زیبایی و ظاهر بصری و مدهای زیبایی باید با یکدیگر در یک راستا باشند و این  زمانی اتفاق می افتد که با یک سایۀ رنگ روشن، خط پلک را تحت تأثیر قرار داده و تضاد چشمگیری بوجود بیاورید که باعث شود چشم ها بزرگ و برجسته بنظر بیایند. در ادامه به شما می گوییم که چطور اینکار را انجام دهید:

 

شاید برای شما مفید باشد: ریمل ضدآب
  • در ابتدا: به پلک ها سایه ای به رنگ خنثی که به رنگ پوست تان می آید، بزنید. سپس دقیقاً بالای خط پلک و نزدیک به استخوان ابرو، سایه ای پررنگ تر بکشید.
  • سپس: بر روی پلک یک کانسیلر به رنگ روشن زده تا حاشیه های سایه را پاک کند و به حذف خط سایه کمک کند. برای کانسیلر از یک قلم موی زاویه دار استفاده کرده و پشت پلک ها را به سمت خارج تا قسمت انتهایی ابرو کانسیلر بزنید.
  • در ادامه: روی همانجایی که کانسیلر زدید را سایه ای کرم رنگ یا سفید زده تا تضاد رنگ ها افزایش یابد. این مرحله تأثیر قابل توجهی روی حذف خط پلک می گذارد.
  • در آخر: خط چشم دلخواه خود را بکشید. برای داشتن چشم های گربه ای بی نظیر، خط چشم را از داخل چشم شروع کرده و در امتداد خط مژه به سمت بیرون آمده و در انتها خط چشم را به سمت بالا زاویه بدهید.

 

 

ثبت نظر

 

سفارشات اختصاصی شما

سفارش

 

  ما را دنبال کنید      

 

مشاوره آنلاین

توصیه ها و پیشنهادهای آرایشی

  

 

 

 

 

   فروشگاه اینترنتی رژفام با عرضه بهترین محصولات از برترین برندهای دنیا، امکان خرید آنلاین مجموعه کاملی از محصولات آرایشی اورجینال را با تضمین کیفیت و اصالت کالا را فراهم نموده است . خرید مطمئن و راحت را با رژفام تجربه کنید.

 

تضمین اصالت همه کالاها

فرصت 7 روزه بازگشت  کالا

پشتیبانی

09125003821

ارسال سریع محصولات

 

   

 

 

مشاوره آنلاین

توصیه های آرایشی

 

 

 

  ما را دنبال کنید      

 

 

سفارشات اختصاصی شما

سفارش

  

 

فروشگاه اینترنتی رژفام با عرضه بهترین محصولات از برترین برندهای دنیا، امکان خرید آنلاین مجموعه کاملی از محصولات آرایشی اورجینال را با تضمین کیفیت و اصالت کالا را فراهم نموده است . خرید مطمئن و راحت را با رژفام تجربه کنید

تضمین اصالت همه کالاها

فرصت 7 روزه بازگشت  کالا

پشتیبانی

09125003821

ارسال سریع محصولات

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد