Loading ...
close
logo

ماساژ موی سر

ماساژ موی سر

 

 ماساژ

ماساژ دادن پوست سر که می توانید با ماسک مو و روغن های مخصوص مو انجام دهید، پوست سر را تحریک کرده و موجب افزایش ضخامت مو می شود.

تصور می شود که ماساژ کششیِ پوست سر باعث افزایش رشد، ضخامت و دوام مو در سلول های پاپیلای پوست که در انتهای پیاز مو قرار گرفته اند، می شود. این سلول ها نقش کلیدی و مهمی را در ساختار و رشد مو، گردش خون در موها و همچنین چرخۀ رشد مجدد مو ایفا می کنند. 

 

شاید برای شما مفید باشد: کرم پودر مناسب 

 

همچنین ماساژ به بهبود جریان خون و سلامت پوست سر کمک می کند. پژوهشی که در سال 2019 انجام شد نشان داد که رشد مو باعث بهبود جریان خون و در نتیجه سلامت پوست سر می شود.

هر روز زمانی را صرف ماساژ پوست سر خود کرده تا از استرس و فشار عصبی رها شوید. مزیت این کار این است که اگر ریزش موی شما ناشی از همین استرس ها و هیجانات باشد، باعث کم شدن آن نیز می شود.

با نوک انگشتان خود پوست سرتان را ماساژ دهید، نه با ناخن ها. نوک انگشتان را با فشار کم به صورت دایره های کوچک روی پوست به حرکت درآورید. گرچه هیچ مقدار زمان مشخصی برای ماساژ پوست سر تعریف نشده، ولی در همان پژوهش که در سال 2019 انجام شد، برای ماساژ پوست سر روزانه 4 دقیقه به مدت 24 هفتۀ مداوم اختصاص داده شد.

 

شاید برای شما مفید باشد:روغن های مفیدمو

 

 

مخلص کلام: صبور و ثابت قدم باشید.

 

ثبت نظر

 

سفارشات اختصاصی شما

سفارش

 

  ما را دنبال کنید      

 

مشاوره آنلاین

توصیه ها و پیشنهادهای آرایشی

  

 

 

 

 

   فروشگاه اینترنتی رژفام با عرضه بهترین محصولات از برترین برندهای دنیا، امکان خرید آنلاین مجموعه کاملی از محصولات آرایشی اورجینال را با تضمین کیفیت و اصالت کالا را فراهم نموده است . خرید مطمئن و راحت را با رژفام تجربه کنید.

 

تضمین اصالت همه کالاها

فرصت 7 روزه بازگشت  کالا

پشتیبانی

09125003821

ارسال سریع محصولات

 

   

 

 

مشاوره آنلاین

توصیه های آرایشی

 

 

 

  ما را دنبال کنید      

 

 

سفارشات اختصاصی شما

سفارش

  

 

فروشگاه اینترنتی رژفام با عرضه بهترین محصولات از برترین برندهای دنیا، امکان خرید آنلاین مجموعه کاملی از محصولات آرایشی اورجینال را با تضمین کیفیت و اصالت کالا را فراهم نموده است . خرید مطمئن و راحت را با رژفام تجربه کنید

تضمین اصالت همه کالاها

فرصت 7 روزه بازگشت  کالا

پشتیبانی

09125003821

ارسال سریع محصولات

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد