Loading ...
close
logo

نکات رنگ مو

نکات رنگ مو

 

نکته های هوشمندانه برای رنگ کردن مو

راز رنگ کردن مو در آسان ترین و بدون نقص ترین حالت ممکن چیست؟ در این مقاله رازهایی از صنعت زیبایی که به شما کمک می کند به جذاب ترین رنگ موی دلخواهتان دست یابید را برای شما می گوئیم.

 

شاید برای شما مفید باشد:  کراتین مو در خانه 

 

رنگ موی دائمی یا نیمه دائمی

آیا می خواهید در عرض چند هفته ریشۀ موهایتان بطور محسوسی مشخص شود؟ اینکار ساده ترین راه برای انتخاب بین رنگ موی دائمی و نیمه دائمی است. هر کدام از این دو را استفاده کنید بعد از 4 الی 6 هفته رنگ ریشه ها مشخص می شود، ولی رنگ موی نیمه دائمی به آهستگی محو شده و به شما آزادی عمل می دهد تا آنرا تغییر داده یا اصلاح کنید. رنگ موی دائمی مسئولیت و دغدغۀ بیشتری می طلبد. امتحان کنید.

" ماسک موی سولکس برای موهای رنگ شده "

 

آرایش پاک کن تک فاز گارنیر

 

برند سولکس جزو یکی از بزرگترین برندهای تولید محصولات مراقبتی مو و مخصوصا انواع شامپو است که از کیفیت بالایی برخوردار است و هر نوع مویی با هر نیازی داشته باشید برند سولکس محصولی برای شما دارد. ماسک موی مخصوص موهای رنگ شده سولکس علاوه بر محافظت از رنگ مو از ریزش مو جلوگیری میکند و حاوی مولتی ویتامین میباشد.

 

خرید ماسک موی سولکس با تخفیف

 

 

" شامپو بدون سولفات آرگان Solex "

 

شامپو بدون سولفات سولکس SOLEX آرگان

 

شامپو بدون سولفات سولکس حاوی روغن آرگان یکی از بهترین شامپو ها برای موهای آسیب دیده و انواع مو که فاقد هرگونه نمک، پارابن و مواد شیمیایی است و علاوه بر نگهداری و محافظت از رنگ مو به موهای شما ظاهری شاداب و سرزنده هدیه میدهد.

 

خرید شامپو بدون سولفات سولکس با تخفیف

 

 

" ماسک ضد زردی مو السیو "

 

آرایش پاک کن تک فاز گارنیر

 

برند السیو یکی از برندهای زیرمجموعه برند معروف لورآل است که قطعا تاکنون یکی از محصولاتش را استفاده کردید. برند السیو محصولات موی متنوعی دارد که از موهای شما به بهترین شکل ممکن محافظت میکند. ماسک ضد زردی مو السیو از قرمزی و زردی موهای رنگ شده جلوگیری میکند و همچنین باعث تثبیت و تداوم رنگ مو میشود.

 

خرید ماسک موی السیو با تخفیف

 

 

رنگ کردن ریشه مو

مویی که قبلاً رنگ شده است نفوذ پذیری بیشتری داشته و به آسانی رنگ مو را جذب می کند، ولی موهایی که بتازگی درآمده زمان بیشتری برای جذب رنگ نیاز دارند. در تمام مدت فرایند رنگ کردن، اجازه دهید رنگ مو در کل زمانی که برای رنگ نیاز است روی ریشه ها مانده و فقط نصف زمان مورد نیاز را به باقی قسمت ها اختصاص دهید. اینکار همچنین رنگ زیبایی از ریشۀ مو تا ساقه را به شما می دهد.

 

شاید برای شما مفید باشد:کراتین درمانی چیست 

 

به موهای خود رسیدگی کنید

رنگ موی نهایی شما نتیجۀ وضعیت و شرایط مو، پیشینۀ مو و رنگ موی جدیدی است که استفاده می کنید. این یکی از دلایلی است که یک رنگ موی یکسان روی موی هر کسی متفاوت به نظر می رسد. اگر موهای شما در وضعیت خوبی نیست، آن رنگ براق و طبیعی زمان زیادی دوام نمی آورد. هفته ای یکبار یکی از روش های مفید برای سالم سازی و ترمیم موها را بکار ببرید.

 

از دوستان خود کمک بگیرید

از او بخواهید پیش شما آمده و برای رنگ کردن پشت سرتان کمک کند. با اینکار هیچ نقطه ای را رنگ نشده نخواهید داشت (دوستی برای همین کارهاست دیگه!). همچنین می توانید از آینۀ 3 طرفه استفاده کنید تا روی همۀ قسمت ها کنترل داشته باشید.

 

از ابروهایتان به عنوان راهنما استفاده کنید.

اگر بخاطر رنگ کردن مداوم، رنگ موی اصلی شما به خاطره ها پیوسته، برای یادآوری رنگ آن، ابروها می توانند راهنمای خوبی باشند. برای بدست آوردن بهترین رنگ ممکن، طیف سایه رنگ های روشن تر و تیره تر از رنگ موی طبیعی خود را انتخاب کنید.

نکته: موی نقره ای با ابروهای خیلی تیره ترکیبی نیست که بیشتر ما مایل به انجام آن باشیم. این موضوع برای رنگ موی تیره به همراه ابروهای خیلی روشن نیز صدق می کند (چه کسی ازین ترکیب استقبال می کند؟). اگر موهای خود را رنگ کردید و دیدید که رنگ ابروها با آن متفاوت است، از مداد ابرویی که کمی روشن تر از رنگ مویتان است برای رنگ کردن ابرو استفاده کنید.

 

" شامپو گلیس مخصوص موهای رنگ شده "

 

آرایش پاک کن تک فاز گارنیر

 

در سال 1898 فردی به نام هانس شوارتسکف داروخانه کوچکی تاسیس کرد و عطر و رنگ موهای دست ساز خودش را به فروش رساند. امروزه برند شوارتسکف تبدیل به یکی از بزرگترین تولید کننده های محصولات آرایشی و بهداشتی شده است.

برند گلیس، زیرمجموعه برند شوارتسکف است که انواع ماسک، شامپو و اسپری مو را تولید میکند. شامپو گلیس مخصوص موهای رنگ شده حاوی کراتین مایع است که نرمی و لطافت خاصی به موها میبخشد و از خروج رنگ دانه ها از مو جلوگیری میکند.

 

خرید شامپو گلیس با تخفیف ویژه

 

 

" شامپو السیو اورآل مخصوص موهای رنگ شده "

 

آرایش پاک کن تک فاز گارنیر

 

محصولی دیگر از برند السیو زیر مجموعه برند لورآل مخصوص محافظت از موهای رنگ شده

شامپو السیو حاوی مواد مغذی متنوعی است که به تغذیه و رشد مو کمک میکند و از رنگ مو در برابر انواع عوامل خارجی محافظت میکند.

 

خرید شامپو السیو اورآل با تخفیف ویژه

 

 

" کرم مو تثبیت کننده رنگ گلیس "

 

آرایش پاک کن تک فاز گارنیر

 

کرم موی گلیس زیر مجموعه برند شوارتسکف که علاوه بر تثبیت و محافظت از رنگدانه های مو رایحه ای دلنشین به موهای شما میبخشد.

کرم موی تثبیت کننده رنگ گلیس حاوی ذغال اخته که وزی موهای شما را از بین میبرد و لطافتی عمقی به موهایتان هدیه میدهد.

 

خرید کرم موی گلیس با تخفیف ویژه

 

شاید برای شما مفید باشد: روش کراتین مو 

 

رنگی شدن پوست 

اینکار از رنگی شدن پوست جلوگیری می کند (امتیاز: کمی از آنرا به پیاز مو بزنید تا نرم تر شود!). اگر روی پوست تان نقاطی از رنگ باقی مانده بود، با شیر پاک کن و گوش پاک کن آنها را پاک کنید.

 

رنگ پوست خود را تشخیص دهید

رنگ مو با تناژ سرد بهترین انتخاب برای رنگ پوست با تناژ سرد است ، درحالیکه به رنگ پوست گرم رنگ مو با تناژ گرم زیبا ترین ظاهر را حاصل می کند.

 

هایلایت مو

همیشه دوست داشتید موهای خود را بلوند کنید ولی هیچوقت برای انجام آن جرأت نداشتید؟ ظاهر خود را با هایلایتی که بصورت تان بیاید روشن تر کنید. اگر موهای شما بطور طبیعی تیره رنگ است، وقتی برای بار اول موهای خود را بلوند کنید هایلایت نهایی طلایی خواهد شد نه نقره ای.

 

شاید برای شما مفید باشد : ماندگاری کراتین در مو 

 

نکات مهم رنگ کردن مو در خانه

همۀ ما میدانیم که برنامه های تلویزیونی و برنامه های زنده می توانند بسیار سرگرم کننده و جذاب باشند، ولی وقتی زمان رنگ کردن موهایتان می شود، بگذارید برنامۀ مورد علاقه تان ضبط شود تا از ساعت غافل نشده و زمان شستن موها از دست تان در نرود. دستکاری بیش از حد موها یک اشتباه رایج است که به آن رنگی که شما اصلاً انتظار نداشتید ختم میشود! هر از گاهی به موهایتان نگاهی بیاندازید. این کار بخصوص در زمان دکلره اهمیت ویژه ای دارد. اگر رنگ مویتان به سمت سفیدیِ زیاد رفته بدین معنی است که دکلرۀ شما خیلی طولانی شده و وقت آن شده که موهایتان را بشویید.

 

" شامپو سولکس بدون سولفات مخصوص موهای رنگ شده "

 

آرایش پاک کن تک فاز گارنیر

 

یکی از مهم ترین ویژگی های این شامپو نداشتن سولفات است که محلولی شیمیایی است و به موها آسیب میرساند.

شامپو سولکس مخصوص موهای رنگ شده باعث تقویت مو میشود و با حجم 1 کیلو گرم میتواند برای مدت زیادی مسئولیت حفاظت از موهای شما را به عهده بگیرد.

 

خرید شامپو سولکس با تخفیف ویژه

 

 

" شامپو سایوس مدل OLEO برای موهای خشک "

 

شامپو سایوس مدل OLEO برای موهای خشک

 

شامپو مشکی سایوس مدل Oleo مناسب برای موهای خشک و آسیبد دیده و حاوی روغن تامانو و آمینو اسید که به موهای شما سرزندگی و شادابی را هدیه میکند.

 

شامپو سایوس مدل OLEO با تخفیف ویژه

 

استفاده از فویل برای رنگ کردن مو

نه برای موهایتان، بلکه برای قاب عینک تان! دور قاب عینک خود یک لایه ورقۀ آلومینیوم بپیچید تا وقتی درحال رنگ کردن موهایتان هستید بتوانید از عینک استفاده کنید. وقتی کارتان تمام شد، عینک را برداشته و آن قسمت هایی که زیر دستۀ عینک بوده را نیز با قلمو رنگ کنید.

 

شاید برای شما مفید باشد: کراتین خانگی مو 

 

تست کردن رنگ مو

بهترین راه برای پیش بینی نتیجۀ نهایی این است که در زمان های مختلف رنگ های مختلف را روی دسته های کوچک از موهایتان امتحان کنید. وقتی زمانش فرارسید، دسته موها را با یک دستمال کاغذی مرطوب تمیز کنید. هر دسته را با سشوار خشک کرده، سپس با گذاشتن یک دستمال یا کاغذ سفید رنگ در پشت آنها می توانید بهترین نتیجۀ ممکن را ببینید.

 

پاک کردن رنگ از روی دست

انگشتانتان بخاطر رنگ و اکسیدان آسیب دیده؟ یک عدد لیمو ترش را از وسط بریده و آب را گرفته و در یک کاسۀ کوچک بریزید. انگشتان خود را به مدت 30 دقیقه داخل کاسه قرار دهید. سپس دست ها را شسته و به آنها کرم مرطوب کننده بزنید تا پوست تان نرم شود.

 

ثبت نظر

 

سفارشات اختصاصی شما

سفارش

 

  ما را دنبال کنید      

 

مشاوره آنلاین

توصیه ها و پیشنهادهای آرایشی

  

 

 

 

 

   فروشگاه اینترنتی رژفام با عرضه بهترین محصولات از برترین برندهای دنیا، امکان خرید آنلاین مجموعه کاملی از محصولات آرایشی اورجینال را با تضمین کیفیت و اصالت کالا را فراهم نموده است . خرید مطمئن و راحت را با رژفام تجربه کنید.

 

تضمین اصالت همه کالاها

فرصت 7 روزه بازگشت  کالا

پشتیبانی

09125003821

ارسال سریع محصولات

 

   

 

 

مشاوره آنلاین

توصیه های آرایشی

 

 

 

  ما را دنبال کنید      

 

 

سفارشات اختصاصی شما

سفارش

  

 

فروشگاه اینترنتی رژفام با عرضه بهترین محصولات از برترین برندهای دنیا، امکان خرید آنلاین مجموعه کاملی از محصولات آرایشی اورجینال را با تضمین کیفیت و اصالت کالا را فراهم نموده است . خرید مطمئن و راحت را با رژفام تجربه کنید

تضمین اصالت همه کالاها

فرصت 7 روزه بازگشت  کالا

پشتیبانی

09125003821

ارسال سریع محصولات

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد