Loading ...
close
logo

روش کراتینه مو

روش کراتینه مو

 

 

روش درمانی کراتین مو چیست؟

کراتین یک پروتئین رشته ای هست که بطور طبیعی در موها وجود داشته و نقش حفاظت از رطوبت که عامل اصلی وز موها است را به عهده دارد. با گذر زمان به دلیل قرار گرفتن مداوم در معرض خورشید، محیط زیست، آرایش مو و استفاده از محصولات شیمیایی کراتین خود را از دست می دهد.

آبراهام اسپرینکل، یکی از اعضای تیم خلاق مجتمع بین المللی کراتین می گوید: "کراتین ذاتاً با نفوذپذیری مو سر و کار دارد. بیشترین دلیل وز کردن مو، آسیب دیدگی و ژولیدگی موها بخاطر نفوذپذیری بیش از حد مو است."

 

 شاید برای شما مفید باشد : کراتینه خانگی مو

او می گوید: "روش های درمانی با کراتین جای خالی کراتین هایی که از بین رفتن را پر می کنند و در نتیجه جلوی خروج رطوبت گرفته شده و سلامتی مو بر میگردد. تصور کنید همان نقش بتونه کاری در گچکاری را دارد؛ سطح را صاف و صیقلی می کند."

 روش های درمانی با کراتین متنوع و مختلفی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید، که در میان آنها روش کراتینۀ برزیلی محبوب ترین است. کراتینه درمانی در مقایسه با روش صاف کنندۀ مو بیشتر برای صاف و صیقلی کردن مو و کنترل کردن وز مو می باشد. در روش های صاف کننده هدف فقط یکدست کردن مو و صاف کردن فر آن می باشد.

اسپرینکل تایید می کند که: "با اینکه روش درمانی کراتین ممکن است در مقایسه با روش صاف کنندۀ مو کمتر باعث صاف شدن موها بشود، ولی نسبت به آن ساختار و سلامت مو را بیشتر حفظ می کند." او می افزاید: " برخلاف روش های صاف کنندۀ مو (که می تواند پیوندهای پروتئینی را به دلیل تغییر شکل ساختار مو به حالت صاف دائمی، از بین ببرد)، کراتینه درمانی به آنها آسیب نمی زند بلکه در عوض وز و خشکی مو را کاهش داده و سلامت را به مو برمی گرداند و موها را بدون اینکه ساختار طبیعی آن عوض شود، صاف و براق می کند. این ویژگی به شما امکان انتخاب می دهد که بنا به خواستۀ خود موها را با این روش صاف یا حالت دار کنید."

 

شاید برای شما مفید باشد: موهای سفید را رنگ کنیم

این روش درمانی قدرتمند و فوق العاده وقتی زیر نظر یک آرایشگر حرفه ای انجام شود، دوباره مو را سرشار از کراتین کرده که این کراتین به ساختار مو نفوذ کرده و در لایۀ بیرونی آن تثبیت می شود. این جریان منجر به ترمیم آسیب دیدگی موها می شود.

اسپرینکل می گوید: "این محفوظ شدن رطوبت، ترمیم آسیب دیدگی و خردشدگی و بازسازی و تقویت موها که منجر به صافی، براقی و سلامتی بیشتر می شوند در مجموع بطور چشم گیری زمان رسیدگی به موها را نیز کاهش می دهد."

 

: منبع

https://www.byrdie.com/how-do-keratin-treatments-work

 

 

 

 

 

ثبت نظر

 

سفارشات اختصاصی شما

سفارش

 

  ما را دنبال کنید      

 

مشاوره آنلاین

توصیه ها و پیشنهادهای آرایشی

  

 

 

 

 

   فروشگاه اینترنتی رژفام با عرضه بهترین محصولات از برترین برندهای دنیا، امکان خرید آنلاین مجموعه کاملی از محصولات آرایشی اورجینال را با تضمین کیفیت و اصالت کالا را فراهم نموده است . خرید مطمئن و راحت را با رژفام تجربه کنید.

 

تضمین اصالت همه کالاها

فرصت 7 روزه بازگشت  کالا

پشتیبانی

09125003821

ارسال سریع محصولات

 

   

 

 

مشاوره آنلاین

توصیه های آرایشی

 

 

 

  ما را دنبال کنید      

 

 

سفارشات اختصاصی شما

سفارش

  

 

فروشگاه اینترنتی رژفام با عرضه بهترین محصولات از برترین برندهای دنیا، امکان خرید آنلاین مجموعه کاملی از محصولات آرایشی اورجینال را با تضمین کیفیت و اصالت کالا را فراهم نموده است . خرید مطمئن و راحت را با رژفام تجربه کنید

تضمین اصالت همه کالاها

فرصت 7 روزه بازگشت  کالا

پشتیبانی

09125003821

ارسال سریع محصولات

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد