Loading ...
close
logo

پاک کردن رنگ مو با سرکه

پاک کردن رنگ مو با سرکه

 

 

پاک کردن رنگ مو 

سرکه سفید

  سرکه و آب گرم را به نسبت مساوی با هم ترکیب کنید. حتماً از سرکه سفید ساده استفاده کنید. سرکه سیب خاصیت اسیدی کمتری داشته و در نتیجه تأثیر کمتری دارد.

بیشتر رنگ موها همانند صابون ها و شامپوها، به منظور متعادل کردن مواد قلیایی طراحی شده اند و مواد اسیدی ندارند. خاصیت اسیدی سرکه سفید به از بین رفتن رنگ مو کمک شایانی می کند.

 

شاید برای شما مفید باشد : رنگ کردن موهای سفید

  موهای خود را در محلول سرکه و آب فرو کنید. این محلول را روی سینک آشپزخانه یا روشویی و یا وان حمام روی موها بریزید و آنها را کاملاً به این ترکیب آغشته کنید.

 

 

  موها را پوشانده و به مدت 15 الی 20 دقیقه صبر کنید. موهای خیس خود را با کلاه حمام یا یک کیسه پلاستیک بپوشانید. بگذارید محلول سرکه برای 15 الی 20 دقیقه روی موها باقی بماند.

 

 

شایدبرای شمامفیدباشد:پاک کردن رنگ مو باویتامین سی

 

موها را با شامپو شسته و بخوبی آبکشی کنید. هنگام شستشوی موها، رنگ مویی که همراه با آب بیرون می آید را می بینید. وقتی آب کاملاً شفاف شد، دوباره موها را با شامپو شستشو دهید. اگر لازم است می توانید تمام این مراحل را چندین بار تکرار کنید تا نتیجۀ دلخواه را بگیرید.

 

شاید برای شما مفید باشد :  نکات کلیدی رنگ کردن مو 

 

دکلره 

دکلره کردن رنگی به موها نمی دهد، بلکه رنگ مو را از بین می برد. دکلرۀ مو را نمی توان پاک کرد یا از بین برد، ولی می توانید موهای دکلره شده را رنگ کنید.

 

جوش شیرین 

با توجه به نوع رنگ مویی که استفاده شده، جوش شیرین نیز می تواند به پاک کردن و از بین بردن رنگ مو کمک کند. جوش شیرین روی رنگ موهای نیمه دائمی بهترین نتیجه را می دهد.

 

 

 

 

 

: منبع

https://www.wikihow.com/Remove-Dye-from-Hair

 

ثبت نظر

 

سفارشات اختصاصی شما

سفارش

 

  ما را دنبال کنید      

 

مشاوره آنلاین

توصیه ها و پیشنهادهای آرایشی

  

 

 

 

 

   فروشگاه اینترنتی رژفام با عرضه بهترین محصولات از برترین برندهای دنیا، امکان خرید آنلاین مجموعه کاملی از محصولات آرایشی اورجینال را با تضمین کیفیت و اصالت کالا را فراهم نموده است . خرید مطمئن و راحت را با رژفام تجربه کنید.

 

تضمین اصالت همه کالاها

فرصت 7 روزه بازگشت  کالا

پشتیبانی

09125003821

ارسال سریع محصولات

 

   

 

 

مشاوره آنلاین

توصیه های آرایشی

 

 

 

  ما را دنبال کنید      

 

 

سفارشات اختصاصی شما

سفارش

  

 

فروشگاه اینترنتی رژفام با عرضه بهترین محصولات از برترین برندهای دنیا، امکان خرید آنلاین مجموعه کاملی از محصولات آرایشی اورجینال را با تضمین کیفیت و اصالت کالا را فراهم نموده است . خرید مطمئن و راحت را با رژفام تجربه کنید

تضمین اصالت همه کالاها

فرصت 7 روزه بازگشت  کالا

پشتیبانی

09125003821

ارسال سریع محصولات

کالای شما به سبد خریدتان اضافه شد

تعداد